Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Murat Ç

Sabitlenmiş gönderi
Ciltli, Ciltsiz, Koleksiyon Kitap Nedir?
Merhabalar, okurlar sadece kitapları okumuyor, aynı zamanda koleksiyonunu da yapıyor, peki karton kapaklı yani ciltsiz kitaplarla, ciltli, şömizli, koleksiyon kitapların farkı ne? Video Linki: youtu.be/y2M3FzIHhwQ Nedir ciltsiz kitap ve ciltli kitap ayrımı, okur için önemli mi, kitap kitap mıdır, yoksa birbirinden farklı baskı çeşitleriyle üretilen kitapların kendi dünyasında farklılıkları mevcut mu? Bu video bu ve benzeri sorulara cevap vermek, okuru bilgilendirmek ve kitabevlerinde göremeyeceği baskıları onlara göstermek için çektiğim videonun faydalı olması dileğiyle, keyifli seyirler dilerim.
Murat Ç
Bir kitabı okumaya başladı
157 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
Firmin
FirminSam Savage
8/10 · 520 okunma

Okur takip önerileri

Tümünü gör
256 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
14 Mayıs Neden Önemli?
Seçime sayılı günler kaldı, bu kitapla birlikte yakın zamanda Ali Yeşildağ, daha öncesinde de Sedat Peker’in yayınladığı video serilerinde gördük ki, günümüz iktidarının tek derdi para, bütün her şey onun için. Bu kitap güncel siyaset içerdiği ve bugünü işlediği için mecburen bu incelemede kitabın
SS
SSBarış Terkoğlu · Kırmızı Kedi Yayınevi · 2023333 okunma
Murat Ç
Bir kitabı okumaya başladı
Kayıp Kütüphaneler
Kayıp KütüphanelerDilek Berilgen Cenkciler
8.5/10 · 8 okunma
21,8bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.