1000Kitap Logosu
red john
TAKİP ET
red john
@red1453
Yıllık Okumalarım #150290189
2932 okur puanı
31 Tem 2018 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
292 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Karl Rossman 16 yaşındadır. Yaşadığı evde hizmetçi kız ile bir ilişki yaşar ve kız Rossmandan hamile kalır. Babası bu durumu öğrendiği an Rossmanı Amerika'ya gönderme kararı alır. Kitabı okurken Karl Rossmann'in Amerika'daki hayat mücadelesine tanık oluyoruz.
Amerika
7.3/10 · 1.983 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
Bütün Alıntılar
Öğrenim hayatımı tamamladıktan sonra uyuyacağım. Şimdilik sadece kahve içiyorum. "Evet, dünyada hâlâ sadakat diye bir şey var." "Bazen hiçbir şey bilmediğim duygusuna kapılıyorum, ayrıca ne bilirsem bileyim hâlâ yetersiz olacaktır."
Bütün Alıntılar
Astrophysical Journal dergisinde yayımlanan bir makalede astronomlar, bilinen en uzak galaksiyi keşfettiklerini duyurdu. Gezegenimizden 13,5 milyar ışıkyılı uzaklıkta yer alan ve HD1 olarak adlandırılan bu son derece parlak galaksinin, Büyük Patlama’dan yalnızca 300 milyon yıl sonra oluştuğu düşünülüyor. 10 Araştırmacılar, kendi mutluluğunuza fazlaca odaklanmanızın, sizi mutsuzluğa götüreceğini belirtiyor. 28 “İnsanlara iyilik yapmanın kişisel faydalarını defalarca hatırlatmanın onları diğer insanlara yardımcı olmaya teşvik ettiğine dair belirgin kanıtlar var.” 29 Sonuçta, nasıl daha üretken olunaca- ğına dair yazılar ve tavsiyeler okumak iyi olsa da hiç kimsenin kendi üretken- liğinizi artırmanın en iyi yolunu sizden daha iyi bilme ihtimali bulunmuyor. 70 HAVASI ALINMAMIŞ İĞNE İLE DAMARA ENJEKSİYON NEDEN ÖLÜMCÜLDÜR? Kan akışını bloke ettiği için 97
13,3bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.