Giriş Yap
Sevval
@sevvalmgl
İAU
İstanbul
17 okur puanı
05 Eyl 2017 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Aşık olmanın insanı en çok korkutan tarafı ne biliyor musun? Çıplaksın. Kendini her türlü tehlikeye açıyorsun ve bütün savunmalarını bırakıyorsun. Elbisen, silahın yok. Saklanacak yerin yok. Tamamen açıksın. Bunu dayanılabilir yapan tek şey, karşındaki insanın da sana aşık olduğuna ve senin canını yakmak için birşey yapmayacağına inanmak.
𝘝𝘰𝘭𝘵𝘢𝘪𝘳𝘦'𝘪𝘯 dediği gibi, her insan yapamadığı tüm iyiliklerden suçluysa 𝘰 halde 𝘣en koca bir ömrü, yaşanan tüm kötülükler karşısında masum olduğuma kendimi ikna etmeye çalışarak geçirmişim 𝘥𝘦𝘮𝘦𝘬𝘵𝘪𝘳.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Daha adını 𝘥𝘶yar duymaz hemen okumam gereken bir kitap olduğunu biliyordum. Bu serinin ilk kitabını neredeyse bütün sayfalarda 𝘨özlerimde yaşlarla okudum bu yüzden acele etmeden ve büyük ihtimalle 𝘺ine gözlerimde yaşla sakince bu kitaba 𝘣𝘢ş𝘭ı𝘺𝘰𝘳𝘶𝘮. Bu kitabı bitirdikten sonraki düşüncelerimi bu incelemenin altında yorum olarak paylaşacağım ama 𝘣u kitap ve yazar hakkında kötü bir yorum yapabileceği𝘮i 𝘩iç 𝘻𝘢𝘯𝘯𝘦𝘵𝘮𝘪𝘺𝘰𝘳𝘶𝘮. Çizgili Pijamalı Çocuk kitabının benim için yeri çok benimle aynı dönemde okuyanlar beni çok iyi anlayacaktır. 𝘒eyifli okumalar 𝘥𝘪𝘭𝘦𝘳𝘪𝘮.
bir kitabı okumaya başladı
bir kitabı yarım bıraktı
bir kitabı yarım bıraktı
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
30
297 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.0