1000Kitap Logosu
Fatih R. Civelekoğlu

Fatih R. Civelekoğlu

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.1
45 Kişi
121
Okunma
23
Beğeni
977
Gösterim
Tam adı
Fatih Reşit Civelekoğlu
Unvan
Psikolog
Doğum
Almanya, 1971
Yaşamı
1971 yılında Almanya'da doğdu. Orta Doğu Teknik üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Çalışma hayatına başladı. Bilişsel Terapi, Rasyonel Emotif Terapi, NLP ve Hipnoz alanında Çalışmalar yürüten Civelekoğlu, Türk Psikologlar Derneği (TPD), Dünya NLP Eğitmenleri Derneği (İNLPTA), Rasyonel ve Emotif Enstitüsü üyesidir. İstanbul'da psikoterapi alanında faaliyetlerine devam etmenin yanı sıra Moral FM'de "Çözüm Kapısı" ve "Çocuk ve Aile" isimli iki programı da hazırlayıp sunmaktadır. Evli ve iki Çocuk babasıdır.
344 syf.
·
8 günde
·
10/10 puan
Her insanın fıtratı onu bekleyen yazgıyla uyumludur. Bir kişinin yaşayacaklarını kaldırabilmesinde, hayatta başarıyı ve mutluluğu yakalayabilmesinde;’fıtrat’ını yani ‘fabrika ayarları’nı, ömür boyu muhafaza etmesi önem taşır.Zira, kişi fıtratını muhafaza ettiği ölçüde içsel ve çevresel kaynaklarını sorunlar karşısında verimli bir şekilde kullanabilir.
Fabrika Ayarlarımıza Dönüyoruz
Okuyacaklarıma Ekle
13
176 syf.
·
10 günde
·
10/10 puan
Her kütüphanede olması gereken, nadir kişisel gelişim kitaplarından biri. Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu yaşadığımız olaylara karşı farklı bir bakış açısı, farklı bir pencere açarak hayata karşı bakış açımızı değiştiren çok kıymetli bir kitabını okuyucularıyla buluşturmuş. Kitabın hali hazırda satışta olmaması çok üzücü. Umarım kendisi bunun gibi başka eserlerini de okuyucularıyla buluşturur.
Pireyi Nasıl Deve Yapıyoruz?
Okuyacaklarıma Ekle
10
224 syf.
·
12 günde
·
10/10 puan
Bir bebek sahibi olmak; evi ona göre düzenlemeye başlamaktan, pembe mobilyalar almaktan, şirin mi şirin örtüler hazırlamaktan, duvar kağıdı seçmekten, bebek giysileri almaktan çok daha mühimdir. Anne-babalık bunların ötesinde bir hazırlık gerektirir. Fatih hoca kendi özgü anlatımıyla önemli bir konuya değinmiş, özellikle anne-baba adaylarının okuyup üzerinde düşünmesi gereken başucu kitaplarından biri. Keyifle okuyorum.
Kız Çocuğu Nasıl Yetiştirilir?
Okuyacaklarıma Ekle
7