Giriş Yap

M. Barış Muslu

Yazar
7.0
689 Kişi
Unvan
Türk Yazar
Doğum
Tarsus, 1975
Yaşamı
1975 yılında doğdu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji'nde sürdürürken, lise döneminde gittiği ABD'de toplam 2 senede liseyi ve 3 senede Michigan Tech Üniversitesi'ni bitirerek 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye'ye döndü.1994 yılında Amerika'da aldığı NLP eğitimleri onun hayata çok daha farklı bir pencereden bakmasını sağladı. Çeşitli kuruluşlarda profesyonel olarak çalışırken, aynı zamanda NLP danışmanlığı yapmaya devam etti. Bu arada, Koç Üniversite'nde işletme mastırını tamamlayarak, 2001 yılında kendi şirketini kurdu. Bu tarihten beri, Türkiye'de yüzbinlerce insanın kullandığı teknoloji servislerini yaratmanın dışında, yaşam koçu ve danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.

İncelemeler

Tümünü Gör
296 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Derin travmaları azaltma ve silmede müthiş yol gösterici bu kitap diğerlerinin aksine teorik ve alışılmış bilgilerle sıkmadan birebir pratik kazanabileceğiniz müthiş bir rehber.Kafanıza taktığınız o köklü düşünceler birer birer yok olacak ve bundan sonra yenilerinin gelmesine ihtimal bırakmayacak..
Reklam
248 syf.
·
8 günde
·
8/10 puan
Tüm kalbimle inanarak söylüyorum: Okumayı bitirdiğinizde artık başka bir hayatınız olacak. Başka biri olacaksınız. Tamam, size evrenin sırrını vermeyeceğim. Açıkçası evrenin sırrına ben de ermiş değilim. Ama sağlıklı,mutlu bir varoluşun sırrını, bu kitapla ellerinize bırakacağım, garanti ederim! NeuroFormat Sistemi'ni kullanan yüz binlerce okurum kronik rahatsızlıklarını İyileştirdiler, fobilerini ve bağımlılıklarını yendiler, kilo sorunlarından kurtuldular, birçok ciddi rahatsızlığı alt ettiler. Bu güzel şeyler yaşanırken biz de ezber bozan gelişmelere şahit olduk! ...Arka kapaktan
252 syf.
·
Puan vermedi
Harika pazarlama!
Harika isim harika pazarlama. Kitap bu yönden çok başarılı. Ayrıca kitapta duvara bakarak beyninize format atma tekniği de var. Kitap bitince gerçekten beyninize format atmış oluyorsunuz. Duvarlara boş boş bakıp harika pazarlama diyerek!
Beynine Format At
6.7/10 · 1.477 okunma
·
3 yorumun tümünü gör
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42