Serdar Soydan

Serdar Soydan

YazarÇevirmen
5.0/10
9 Kişi
·
24
Okunma
·
1
Beğeni
·
598
Gösterim
Adı:
Serdar Soydan
Unvan:
Senarist, yazar
Doğum:
İstanbul, 3 Haziran 1980
Söylenecek bunca çok
Söylemeye gücüm varken
olmuyor...
Sen aklıma gelince
Kelimeler
Lime... Lime...
Kelimeler
Ke... Ke... Me...
Seni aradım
Sağıma baktım...
Önüme, ardıma, içime baktım
Eğer seni bulsaydım
''Kırmızıya boyadım ben bütün duvarları, gel'' diyecektim.
Yanılıp da gelseydin
çıldıracaktım,
Kısa bir ayrılık bu
Ölüm bizi kavuşturuncaya kadar sürecek
sonra yeniden bir arada olacağız,
Biliyorum tüm benliğimle
O gün gelecek!
Kitap bana göre gereksiz, saçma ve kötüydü. Okuduğum her sayfada resmen beni baydı. Gerçekten çok klişe bir şeydi. Sanırım şu zamana kadar okuduğum en kötü kitap olabilir. Yazmak için yazılmış bir seydi.

Kısaca bahsedecek olursam Kitapta bir kadın var (adını hatırlamıyorum.) Birgün bir şeyler yazar. Bir anda yazar olmak ister. Bu kadının kocasının bir arkadaşı vardır. O adamda yazardır. Bu yazarımız yalnız, kimseye bağlı olmayan, gecici ilişkiler kuran biri (tam bir badboy) Neyse işte bunlar bir gün yemek yerler ve o yemekte yazar ile bu kadın birbirlerine aşık olur. (Kadın evli ve iki çocuk annesi) yazar ile bu kadın çalışmak için sürekli bir araya gelir. Birbirlerine şiir falan yazarlar. Yazar 'ben sana aşığım' der. Kadın 'ama ben evliyim. Yapamayız.' der. Adam dayanamaz ve kendini bıçaklar. Evinin her yeri kan olur ve yazdığı şiiri parçalanmış halde kan gölünde yüzer. .
Siz zaten birlikte oldunuz neyi yapamıyorsun ben anlamıyorum. Hayatımda okuduğum en ama en saçma, en gereksiz kitap buydu sanırım. Her sayfasında beni biraz daha baydı. Neymiş efendim bu kadın siyahmış. Kendine çok benziyormuş. Evli olmasına rağmen kendine benzediği için bu kadınla birlikte olabilirmiş. Yazar bozması resmen. Dediğim gibi gereksiz ve saçma bir kitaptı. Okumazsanız çok büyük şeyler kazanırsınız. Okumayın, okutturmayın diyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Serdar Soydan
Unvan:
Senarist, yazar
Doğum:
İstanbul, 3 Haziran 1980

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 24 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 21 okur okuyacak.