Shelley Coriell

Shelley Coriell

Yazar
7.5/10
24 Kişi
·
46
Okunma
·
3
Beğeni
·
533
Gösterim
Yavaşla. Gözlemle. Analiz et. Yorumla. Kurbanı incelemekle başla. Olay yerine bak. Tanıklarla konuş.
" Senin yağmurda çıplak yürümeye , markette tahıl koridorunda dans etmeye ve sıkıcı mavi çizgili kravatlarından kurtulmaya ihtiyacın var . "
480 syf.
·8 günde·10/10
Bu, herkese tavsiye edebileceğim bir polisiye roman. Bölümler kısa, akıcı ve sürükleyici. Kitabın başından beri katilin kim olduğunu biliyorduk ama başka birinin daha olduğundan şüpheleniyorduk. Buna dair hiçbir tahminim tutmamakla birlikte katil hiç de aklımda olmayan biri çıktı. Konu da güzel bağlandı. Karakterler, özellikle de yan karakterler oldukça iyiydi. Adaletin her zaman yerini bulacağına inanan, buna inat eden ve bu umudu tüm kitap boyunca sürdüren Ajan Harden’i sevdim. Sonunun uzatılmadan kısa kesilerek bitirilmesi bence tam yerinde olmuş. Ayrıca son paragraf hatta son satırla verilen mesajı okumak yüzümde bir gülümseme oluşturdu.
480 syf.
·17 günde·4/10
Elımde surundu resmen kitap güzel miydi konu olara fena değildi karakterlerde öyle fakat o kadar yavaş ılerledıki okuyasım gelmedı merak etmedım oyle söyleyeyim,
sonu da çok şaşırtmadı,
genel olarak çok sevemedim kitabı,
480 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Yazarın okuduğum ilk kitabı. Zekice kurgulanmış, bol aksiyon içeren, heyecan dozu yüksek, çok sürükleyici bir kitap. Ben çok beğendim. Polisiye severlere tavsiye ederim.
480 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Uzun süredir polisiye okumamışım oldukça keyifli geldi. Heyecanlı ve akıcı FBI Ajanı Harden'i çok sevdim. Merak uyandıran sonuna kadar Katilin kim olduğunu asla bilemiyor musunuz..
480 syf.
Kitaba başladığınızda sonunu tahmin ettiğinizi düşünerek keyif alıyorsunuz. Ancak kitapta ilerledikçe yanıldığınızı anlıyor ve sonunu iple çekiyorsunuz.
480 syf.
·7 günde·4/10
Kasap güzel bir kitap olucakken vazgeçip vasat bir kitap olmayı seçmiş. gerçekten sürükleyici hikayeside akıcı ama kendi kendini frenleyip polisiye bi romandan çıkıp daha çok aşka yöneliyor .ya kardeşim tamam anladık oda güzel ama kitabın keşke içine edmeseydiniz . yinede hersey e rağmen okunabilir bir kitap keşke hikayesini daha ayrıntılı anlatsaydı...
480 syf.
·6/10
vasat bir seri katil romanı. bazı bölümler yeterince sürükleyici değil. bazen kopuyorsunuz kitaptan. kitabın hiç bir yerinde çok fazla gerildiğimi veya heyecan duyduğumu söyleyemeyeceğim. katilin kim olduğunu önceden tahmin etmek ve bilmek zor. polisiye ve seri katil romanlarını sevenler okuyabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Shelley Coriell
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 46 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 27 okur okuyacak.