İbrahim Korhan

İbrahim Korhan
@ibrahimkorhan
77 moderatör puanı
100 kütüphaneci puanı
350 okur puanı
Mayıs 2012 tarihinde katıldı
İbrahim Korhan yorumladı.
Ahmet Şerif İzgören
Bu ülkede üç şey bir araya gelmedi. Politika, dürüstlük ve akıl.
İbrahim Korhan okurunun profil resmi
Bu ülkede daha çok şey bir araya gelmedi aslında. Mesela barış bilincine yönelik somut adımlar, temel insani ilkelerin benimsenmesi, hukukun üstünlüğü gibi...
1 önceki yanıtı göster
Selin okurunun profil resmi
Çok haklısınız İbrahim Bey. Daha niceleri var maalesef...
Reklam
... Açlık ordusu yürüyor yürüyor ekmeksizleri ekmeğe doyurmak için hürriyetsizleri hürriyete doyurmak için açlık ordusu yürüyor yürüyor ayakları kan içinde.
Yapı Kredi Yayınları
Atatürk Havalimanı Patlaması
(bkz: 20 temmuz 2015 suruç patlaması) (bkz: 10 ekim 2015 ankara patlaması) (bkz: 23 aralık 2015 sabiha gökçen patlaması) (bkz: 12 ocak 2016 sultanahmet patlaması) (bkz: 17 şubat 2016 ankara patlaması) (bkz: 13 mart 2016 ankara patlaması) (bkz: 19 mart 2016 taksim patlaması) (bkz: 27 nisan 2016 bursa patlaması) (bkz: 1 mayıs 2016 gaziantep patlaması) (bkz: 7 haziran 2016 vezneciler patlaması) (bkz: 28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması) "şehit diyen algı yönetiminize sıçayım sizin sivil deyince millet neden diye soracak değil mi onur yoksunları sizi. şehit : kutsal bir ülkü, din veya inanç uğrunda ölen kimse. ölenler sivil. ölenler sivil. ölenler sivil."
İbrahim Korhan okurunun profil resmi
Sayın Kargı ne demek istediğinizi tam olarak anlamamakla beraber, bu kara listenin oluşumu son bir yıl içinde gerçekleştiğini hepimiz gördük, yani ortada önceden hazırlanıp ele tutuşturalan bir şey yok ortada. Ayrıca şunu merak terörle beraber servis etme söylemiyle neyi kastediyorsunuz? size göre; patlamaya karşı ses çıkarmamak mı gerekiyor ?

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
... Dedi ki: Nasıl biri olduğun anlaşılmıyor, kimsin? Dedim: Senin eşiğinde dilencilik mertebesindeyim. Dedi ki: Gönül çelme işinde bizi nasıl bilirsin? Dedim: Gönül çelme meclisinde gül harmanı gibisin. ... Mohsen Namjoo - Toranj
İbrahim Korhan okurunun profil resmi
Bu da şarkı dostlar. Umarım beğenirsiniz. youtu.be/alhT4G2LxPI
215 syf.
10/10 puan verdi
Daha önce bir çok kez sigarayı bırakma girişimim oldu fakat bırakamadim. Hatta birçok kişinin bunlarla bırakmış olduğu Sağlık Bakanlığının zibil gibi dağıttığı ilaçlarda bende etki göstermedi. Sigaraya bağımlı olduğumu, sigaranın güven verdiğini, onsuz yaşamın biraz zevksiz olacağını düşünüyordum. Bu yüzden kitaba biraz ön yargıyla başladım. İlk gün 150 sayfa falan okudum ve bu okumayla kafamda bitirdim diyebilirim olayı. Henüz 2 gün olmuş olmasına rağmen sanki daha önce hiç sigara içmemiş biri gibiyim diyebilirim. Artık özgürüm. Kitabı okumamı şiddetle tavsiye eden Hacı Seydaoğlu ve kitabı hediye eden Vedat Geçit kardeşlerime sonsuz teşekkürler , iyi ki varsınız.
Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
Sigarayı Bırakmanın Kolay YoluAllen Carr · Butik Yayınevi · 2009763 okunma
İbrahim Korhan okurunun profil resmi
Eğer sigara içmede biraz da olsa rahatsızlık duyuyorsaniz ve sigarayı bırakmak istiyorsanız (bence ahmaklar hariç herkeste vardır bu istek) kesinlikle kitabı hemen alıp okuyun ve yazarın söyledikleri talimatlara uyun. Kitap bittiğinde sigarayı bırakmış özgür biri olacağınızdan emin olabilirsiniz.
35 öğeden 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.