Arsen Lüpen - Kusursuz

8,3/10  (9 Oy) · 
21 okunma  · 
6 beğeni  · 
915 gösterim
Maurice Leblanc'in kurgusal karakteri beyefendi hırsız ve detektif Arsen Lüpen çoğu kez Sir Arthur Conan Doyle'nin yarattığı Sherlock Holmes karakterinin Fransız versiyonu
olarak gösterilmiştir. Binlerce okuyucu tarafından Sherlock Holmes ve Hercule Poirot karakterlerinden bile daha çok hayranlık duyulan bir karakter halini almıştır.

Arsen Lüpen kendine oldukça güvenen ve bir o kadar da centilmen bir hırsızdır. Sadece zenginlerden ve soyulmayı hakeden kişileri hedef alan Arsen Lüpen, çekiciliğini ve zekasını kullanarak her türlü durumdan kurtulmasını biliyor.

Sıklıkla polise ve kurbanlarına işleyeceği suç ile ilgili mektuplar yazar. Bu sayede işleyeceği suçları daha meydan okuyucu, daha heyecanlı, daha eşsiz kılıyor.

"Kusursuz" bu nedendir ki, özellikle Sherlock Holmes (Arthur Conan Doyle) ve Hercule Poirot (Agahta Cristie) hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap haline gelmiştir.

Sürükleyiciliği, temposu ve zeka dolu kurgusuyla elinizden bırakamayacağınız "Kusursuz" ile Arsen Lüpen serisinin bağımlısı olacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2013
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786054756353
 • Çeviri:
  Enver Günsel
 • Yayınevi:
  Tutku Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Lüpen bir süre yine derin bir sessizliğe büründü, düşündü, sonra, "Clarisse... Clarisse!" diye mırıldandı. "Hayattan bıktığım, çok yorulduğum, umudumu yitirdiğim zaman gelip seni o küçük Arap evinde bulacağım... Evet, beni beklediğin o beyaz eve gelip bulacağım seni..."

Arsen Lüpen - Kusursuz, Maurice Leblanc (Sayfa 351)Arsen Lüpen - Kusursuz, Maurice Leblanc (Sayfa 351)