Aşkın Şarkısı Stage Dive Serisi 3

8,3/10  (28 Oy) · 
52 okunma  · 
15 beğeni  · 
1.215 gösterim
Aşkın Müziği ve Aşkın Ritmi romanlarının New York Times çoksatan yazarı Kylie Scott, Aşkın Şarkısı'nda Stage Dive'ın seksi ve kendini beğenmiş vokalistiyle size uykusuz bir gece geçirtecek!

Stage Dive'ın vokalisti Jimmy her istediğini, her istediği anda elde etmeye alışmıştı; bu ister içki, ister uyuşturucu, ister kadın olsun. Fakat sonu gelmeyen taşkınlıkları hem kendisi hem de grup için bir felakete dönüştüğünde Jimmy ipleri yeniden eline almak zorunda bırakılmış ve onu beladan uzak tutacak yeni asistanı Lena'yla karşı karşıya kalmıştı.

Lena, seksi rock yıldızının zırvalıklarına boyun eğmeye niyetli değildi ve aralarındaki çekime rağmen ilişkilerini tamamen profesyonel seviyede tutmaya kararlıydı. Fakat Jimmy sonunda Lena'yı fazla zorlayarak kaçırmayı başardığında, belki de başına gelen en iyi şeyi kaybetmiş olacaktı…

"Her ânını adeta içimde yaşadım ve kitabı bitirdiğim anda yeniden başlamak istedim. Her kızın hayallerini süsleyen türden bir rock yıldızı ve aşk hikâyesi."
-Maryse's Book Blog-

"Sürükleyici, seksi ve duygusal."
-Dear Author-

"Harikulade ve leziz. Kesinlikle bu yıl okuduğum en iyi kitaplardan biri!"
-The Book Pushers-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055016562
 • Orijinal Adı:
  Lead
 • Çeviri:
  Tuğçe Nida Sevin
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Neşeliyorumlar 
 13 Oca 10:14 · Kitabı okudu · 4 günde · 9/10 puan

Jimmy ve Lena'nın hikayesini sevdim. Neden bilmiyorum seri kitaplarda hep 3.kitap daha bir kendini bulmuş duyguyu veren bir hal alıyor. Neyse işte Aşkın Şarkısı da o sevdiğim kitaplar arasına girdi diyebilirim.

Kitapta her duygu yeterince vardı. Sevgi, aşk, güvensizlik, Mal ve kendi kitabında pek gösteremediği o eğlenceli halleri kısacası verdiği duyguyu sevdim.

Jimmy'nin en başından beri tek başına göğüslediği anne bağımlı sorunu onun bir nevi sonunu getirmişti. Yaşadığı son krizden sonra kliniğe yatmış ve tedavi olmuştur. Normal hayatında yeniden içki ve uyuşturucuya dönmemek için kendine eşlikçi edinir ve bu Lena'dır. Başta her şey normalken Lena'nın aşık olması işleri karıştırır. Hele ki annesi yüzünden hiçbir şeyi hak etmediğini düşünüp duran ve güvensizlik yaşayan Jimmy Lena'nın hislerini görmezden gelip kendisini unutması için bir dergide yer alan maddeleri uygulatmaya başlayınca işler güzel bir hal aldı benim açımdan. Sanırım yine çok şey anlattım kitap hakkında.

Velhasıl kelam seride şimdilik en sevdiğim kitap sensin. Bakalım Ben kitabında neler yapacak?