Aşkın Şarkısı Stage Dive Serisi 3

8,3/10  (26 Oy) · 
49 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.176 gösterim
Aşkın Müziği ve Aşkın Ritmi romanlarının New York Times çoksatan yazarı Kylie Scott, Aşkın Şarkısı'nda Stage Dive'ın seksi ve kendini beğenmiş vokalistiyle size uykusuz bir gece geçirtecek!

Stage Dive'ın vokalisti Jimmy her istediğini, her istediği anda elde etmeye alışmıştı; bu ister içki, ister uyuşturucu, ister kadın olsun. Fakat sonu gelmeyen taşkınlıkları hem kendisi hem de grup için bir felakete dönüştüğünde Jimmy ipleri yeniden eline almak zorunda bırakılmış ve onu beladan uzak tutacak yeni asistanı Lena'yla karşı karşıya kalmıştı.

Lena, seksi rock yıldızının zırvalıklarına boyun eğmeye niyetli değildi ve aralarındaki çekime rağmen ilişkilerini tamamen profesyonel seviyede tutmaya kararlıydı. Fakat Jimmy sonunda Lena'yı fazla zorlayarak kaçırmayı başardığında, belki de başına gelen en iyi şeyi kaybetmiş olacaktı…

"Her ânını adeta içimde yaşadım ve kitabı bitirdiğim anda yeniden başlamak istedim. Her kızın hayallerini süsleyen türden bir rock yıldızı ve aşk hikâyesi."
-Maryse's Book Blog-

"Sürükleyici, seksi ve duygusal."
-Dear Author-

"Harikulade ve leziz. Kesinlikle bu yıl okuduğum en iyi kitaplardan biri!"
-The Book Pushers-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055016562
 • Orijinal Adı:
  Lead
 • Çeviri:
  Tuğçe Nida Sevin
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Neşeliyorumlar 
 13 Oca 10:14 · Kitabı okudu · 4 günde · 9/10 puan

Jimmy ve Lena'nın hikayesini sevdim. Neden bilmiyorum seri kitaplarda hep 3.kitap daha bir kendini bulmuş duyguyu veren bir hal alıyor. Neyse işte Aşkın Şarkısı da o sevdiğim kitaplar arasına girdi diyebilirim.

Kitapta her duygu yeterince vardı. Sevgi, aşk, güvensizlik, Mal ve kendi kitabında pek gösteremediği o eğlenceli halleri kısacası verdiği duyguyu sevdim.

Jimmy'nin en başından beri tek başına göğüslediği anne bağımlı sorunu onun bir nevi sonunu getirmişti. Yaşadığı son krizden sonra kliniğe yatmış ve tedavi olmuştur. Normal hayatında yeniden içki ve uyuşturucuya dönmemek için kendine eşlikçi edinir ve bu Lena'dır. Başta her şey normalken Lena'nın aşık olması işleri karıştırır. Hele ki annesi yüzünden hiçbir şeyi hak etmediğini düşünüp duran ve güvensizlik yaşayan Jimmy Lena'nın hislerini görmezden gelip kendisini unutması için bir dergide yer alan maddeleri uygulatmaya başlayınca işler güzel bir hal aldı benim açımdan. Sanırım yine çok şey anlattım kitap hakkında.

Velhasıl kelam seride şimdilik en sevdiğim kitap sensin. Bakalım Ben kitabında neler yapacak?

Yeşim Temiz 
 18 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kitap kurgu olarak eğlenceliydi. Ama koca adamın "sevgi"yi bilmemesi bana saçma geldi. Bir insan neden sevdiğini kabullenmez ki? Stage Dive grubunun vokalisti Jimmy ve onun asistanı ve eşlikçisi Lena. Jimmy'yi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için eşlikçi olarak Lena tutuldu. Konu bu. Kitapta beni etkileyen tek yer Jimmy'nin Mal'in annesinin cenazesindeki konuşması oldu. Ama sinirimi bozan yerlerde oldu. Yani ne iyi ne kötü.

Aşkın Şarkısı benzeri kitaplar

PINAR DEĞİRMENCİ 
 07 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Selam:)

Grubun kurucusu Jimmy
Ah Jimmy öyle tatlıydin ki
Aslında hepsi tatlı ve aşık oldular mi tadlarından yenmiyor
Kızımız Lena da saf aşık
Kim olsa olur muydu olurdu gerçekten olurdu sanırım hele ki o kıskanma halleri süperdi
hoş bir hikaye oluşmuş ama ilk iki yüz sayfa Çıldırdim sonra düzeldi solist adamımız bağımlıliktan kurtulmak için herşeyi yapıyor sevgiden ise korkuyor anne sorunları her kitapta işlenmiş sanırım bir son kitapta yoktu
Her neyse konuyu beğendim seriyi beğendim herseyi beğendim 10/8

Vipassana 
03 Şub 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Seriler arasında en sevdiğim kitap bu oldu. Diğer kitaplara göre daha zorlu iki karakter var ve aralarındaki çekişmeleri kitabı sürükleyici kılıyor. Yazarın diğer kitaplarında da yansıttığı kendine has eğlenceli espiritüel bir dili var ve bu kitapda da onu kaybetmemiş. Çıtır çerez eğlenceli bir şeyler arıyorsanız okuyun.

Tuğba 
22 Ara 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Ben bu seriyi çok seviyorum.. Yazarın espri anlayışını karakterlerin inişleri çıkışlarını ve karakterler birbirinden kopmadan her birinin kendi hikayesini okumayı seviyorum ... Merakla son kitabı bekliyorum...

Kitaptan 3 Alıntı

“İnsanlar seni her halükarda yargılar,” dedi. “İnsanlar kendi lanet olası fikirlerine bayılırlar ve sana bunu kabul ettirmekten memnun olurlar, sen istesen de istemesen de. Kendinle mutlu olmalısın.”

Aşkın Şarkısı, Kylie Scott (Sayfa 129)Aşkın Şarkısı, Kylie Scott (Sayfa 129)
Meryem Özalp 
25 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"..Bazen en az anlamlı gelen şeyler en doğru olanlardır. Hayatın gizemi budur..''

Aşkın Şarkısı, Kylie ScottAşkın Şarkısı, Kylie Scott
yasemin yılmaz 
08 Ara 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

"Bazı kişilerle bağını kendi iyiliğin için koparmalısın"

Aşkın Şarkısı, Kylie ScottAşkın Şarkısı, Kylie Scott