Başka Bir Dünya Üçlü İttifak

8,2/10  (9 Oy) · 
21 okunma  · 
6 beğeni  · 
628 gösterim
Büyük Fırtına'nın gelişiyle bütün Manhattan karanlığa gömülmüştü, her yerde kaos vardı. Garip bir mavi akım kendine kurban ararcasına binaların arasında dolaşıyor ve ardında bir
duman bırakıyordu. Matt ve Tobias uyandıklarında şehir artık
eskisinden çok farklıydı, aileleri de. Yaşadıkları korkuyu üzerlerinden hemen atmalı ve harekete geçmeliydiler. Çünkü neler olduğunu öğrenmeli ve...

Başka bir dünyada hayatta kalmayı başarmalıydılar. Tüm dünyada büyük bir okuyucu kitlesine sahip usta yazar Maxime Chattam yepyeni bir seriyle yine korkutuyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786050911190
 • Orijinal Adı:
  Autre Monde: L' Alliance Des Trois
 • Çeviri:
  Birnur Arıerçetin Gökçe
 • Yayınevi:
  Dex Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Ahmet Kaya 
09 Nis 22:24 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Fantastik kitap sevenler için oldukça sürükleyici bir kitap. Karakterlerden de anlaşılacağı üzere kitap daha çok gençlere (orta okul-lise) hitap ediyor. Ama fantastik seviyorsanız bir çırpıda bitirebileceğiniz bir kitap.

arzu amaç 
08 Nis 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Özellikle okumaya meraklı olmayan gençlerin başlamasını sağlayacak, tam onlara göre çılgın bir macera. 13-14 yaşlarındaki kahramanları, o yaşların özelliklerini barındıran gerçekçi karakterler. Chattam'ın polisiyelerine alışkın olanları tamamen farklı bir tür bekliyor. Bu hikayedeki yetişkinler mutanta dönüşmüş, çocuklar hayatta kalabilmek için başlarının çaresine bakmak zorundalar. Serinin ilk kitabı olduğunu da söyleyelim.

Erdi Yunus GÜL 
25 Eki 2015 · Kitabı okudu · 372 günde · Beğendi · 10/10 puan

okudğum en iyi kitaplardn biri karketerler çok iyi sürükleyici türkiyede tüm seri şuan yok ama inş gelir

Serdar Poirot 
23 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Meşhur polisiye roman yazarından mükemmel bir fantastik kurgu romanı. Matt hayal gücü yüksek bir çocuktur ve babası annesi ile boşanmadan önce ona Aragorn'un kılıcını hediye eder. Ancak bir gün dünyayı bir fırtına sarar ve neredeyse bütün yetişkinler ölür. Çocuklar sağ kalmıştır. Matt arkadaşı Tobias ile birlikte mutant yaratıklardan kaçmaya başlar. Bu arada bir çatışmada komaya girer ve uyandığında Ambre ile tanışır. Burada Pan adını verdikleri sağlıklı çocuklar bir yaşama alanı oluşturmuştur. Ancak bir yaratık Matt'i ısrarla istemektedir ve değişim geçiren yetişkinleri üzerine salar. Ancak bu doğa olayı yüzünden çocuklarda bazı özellikler gelişim göstermektedir ve savaş çetin geçecektir. Matt, kendisini yaratık dışında Kraliçe'nin de aradığını öğrenir ve onu bulmak için yola çıkacaktır. Soluksuz okunan bir roman.