Bedenin Dili İletişim Becerinizin Anahtarı, Sessiz Diliniz

8,3/10  (9 Oy) · 
40 okunma  · 
8 beğeni  · 
801 gösterim
Yüz yüze kurulan iletişimde kelimeler yüzde 10, ses tonu yüzde 30, "Bedenin Dili" yüzde 60 önem taşır. "insanlarla daha kolay işbirliği yapmak" Değer verdiğiniz kişilerin sizden daha çok hoşlanmalarını sağlamak... Çevrenizdekileri gerçek duygu ve düşünceleriyle anlamak istiyorsanız, bu kitap size, beden dilini çok daha etkili kullanmayı ve anlayıp yorumlamayı öğretecek, söylediklerinizin, yaptıklarınızın gücünü ve etkisini artırmanız, karşınızdakilerin neler gizlediğini fark edebilmeniz için son derece değerli ipuçları verecektir.
(Arka Kapak)
Ahmet Fidan 
07 Eyl 17:33 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Hocaların eline sağlık. İnsanın anadili beden diline keşfe çıkmak güzel oldu. Tum insanlığın ortak dili herkes okumalı. Birçok şey farkında olmadan bedenimiz nasıl söylüyor keşfedin.

Gül Yıldız 
20 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 9/10 puan

Sosyal iliskiler dogumla baslayip olumle bitiyor olsa da cogu zaman dogru iletisim kurmayi beceremiyoruz. Hem kendimizi hem de baskalarini tanimada yardimci guzel bir kitap. Genclere sıklıkla oneriyorum.

Emre Şeyda 
14 Şub 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

Beden dili kişisel gelişim için oldkça önemli konulardandır. Bu kitabı da bu vesileyle alarak okumuştum. Kitap gerçekten başarılı olmakla birlikte içerisinde bulunan resimlerle birlikte anlattıklarını destekliyor ve öğrenmemizi güçlendiriyor.