Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim

8,3/10  (14 Oy) · 
18 okunma  · 
14 beğeni  · 
638 gösterim
Sinem abla, bu tartı bozuk mu ya? Ben şimdi 66.7 kilo muyum yani?

– Sen iyi misin kızım?

– İyiyim ya, sen nasılsın? Öyle tartıda o kiloyu görünce biraz sarsıldım sadece. Yani ben o kiloları en sevdiğim şeyleri yiyerek almıştım Sinem abla, gitti mi onların hepsi şimdi? – …

– O son cevizli baklava gitmeseydi bari ya. Çok güzeldi o.Siz hiç tutkulu bir aşkın enkazı üzerinde kendinizi unutacak hale geldiniz mi?

Bırak güzel görünmeyi, nefes aldığınızdan bile emin olmadığınız günler mi geçirdiniz?

Peki böyle günlerden birinde bir sabah aniden artık şişman biri olmadığınızı fark etseniz ne yapardınız? Bir ex-şişmanın şaşırtıcı hayatına hoşgeldiniz!

“Garsonlar ellerinde tepsilerle dolaşıyor. Tepsilerin bazılarında ilginç ilginç kanepeler var. Acaba şu kanepelerden yesem yine eskisi gibi göbeğim şişer mi? Yoksa o sadece şişmanlara has bir özellik mi? Kafam karışık. Bu bedende yeniyim, henüz çok acemiyim. Ne yapınca ne oluyor tam olarak bilemiyorum.”

Popom Olmadan Asla‘da kırık dökük bir ayrılığın üzerinde bıraktığımız kahramanımız farkında olmadan verdiği kilolarla aslında hayatını da değiştirmiştir.

İşteki yükselişine ve insanlarla olan ilişkilerindeki değişime ayak uydurmaya çalışırken, Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim’de aklındaki sorulara yanıt arayacak, kapanmamış defterler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır…
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2015
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9786055134952
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tuğçe Kaya 
07 Haz 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 9/10 puan

"Kendiyle barışık olamayan insanlar için ideal bir kitap diyebilirim. Bol bol güleceğiniz ve kilosuyla başı dertte olanların kilolarını artık dert etmeyip, kilolarını tiye alacağı bir kitap. :) "

-Köpek değil de göbek görmediğim 639. Gün.
"Dikkat göbek var"