En Psikopat Seri Katiller Seri Katiller 3. Kitap

8,5/10  (4 Oy) · 
14 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.020 gösterim
Kimi gaipten sesler duyuyor, kimi kötü geçen çocukluğunun intikamını alıyor, kimi kurbanlarının acısını dindirdiğini düşünüyor kimi de sadece sapıkça dürtülerini bastırmak için öldürüyor.

İşledikleri cinayetler aylar hatta yıllar sonra çözülüyor, polisler karşılaştıkları vahşet karşısında şaşkına dönüyor, kamuoyu bu davaları günlerce tartışıyor. Öldürme sebepleri ne olursa olsun onlar, çağımızın en vahşi, en acımasız, en psikopat katilleri.

Seri katiller üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Fikret Topallı, bu kitabında da canilerin yaşam öykülerini mercek altına alarak kanınızı donduracak.

Unutmayın; bu kitapta anlatılan vahşi katliamların, cinayet ritüellerinin ve yamyamlık deneyimlerinin hepsi gerçek!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  216
 • ISBN:
  9786053753186
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
Selen Bozbıyık 
29 Ağu 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

son birkaç tane kaldı, okuması inanılmaz, gerçek hikayeler inanılmaz bir sürükleyicilik, okuduklarınıza gerçekten inanamayacaksınız

Berfin Arzu 
20 May 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Her hikayede bu kadarı olmaz dedirtecek türden şeylerden bahsetmiş yazar. Öyleki her hikayeden sonra google'ladım. Etkilendim, korktum ve dehşete kapıldım. Dünyaya daha farklı gözlerle bakmanızı sağlayacak bir kitap. En çok da yazarın katillerin bunları yapmasındaki sebebi aramasına ve sunmasına bayıldım. Dünyanın en nefret edilen gruplarından birini konu olarak seçmiş, risk almış. Onların da iyi ya da kötü bir hayatı olduğunu göstermiştir bize. İyi de yapmıştır. At gözlüğüyle bakmamak gerek dünyaya.