Seri Katiller 1 ( Cep Boy )

8,3/10  (15 Oy) · 
36 okunma  · 
11 beğeni  · 
712 gösterim
"Elinizdeki çalışmanın fazlasıyla sinir bozucu bir kitap olduğunu baştan belirtmeliyim. Çoğunuz vahşetin, vicdansızlığın böylesinden, bu kadarından büyük rahatsızlık duyacak okurken. Her bölümün başından sonuna dek caninin bir an önce yakalanmasını, başka bir canı acıtmamasını dileyecek; katil yakalandıktan sonra da en ağır biçimde cezalandırılmasını isteyeceksiniz...

Bu kitapla insanın potansiyel gaddarlığının sınırsızlığını göreceksiniz ve moraliniz biraz bozulacak. Onlarca kadını öldüren sapıklara, cezaevinde yatarlarken çoğu kadın olmak üzere ne kadar çok sayıda hayran çıktığını ve ne kadar çok destek mektubu geldiğini okuduğunuzda kanınız donacak. İnsan denen türü en çirkin yönleriyle görüp irkilecek, ama aynı zamanda bilinçleneceksiniz. Basit suçlar işleyenlere artık fazla kızmayacaksınız belki, sıradan insanları ise sanırım daha çok seveceksiniz.
-Kaan Arslanoğlu-
(Tanıtım Bülteninden)
Gonca Çiftçioğulları 
14 Ağu 11:47 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazar kitabini, seri katiller uzerine yaptığı kapsamli arastirma sonucu kaleme almış. Hafizalarda yer edinen seri katilleri konu edinerek onlarin yaşam öykülerini ve isledikleri cinayetleri anlatiyor. Tamamen gerçek olaylardan yola çıkılarak yazilmis bir kitap.

Şeyda 
15 May 02:25 · Kitabı okudu · Puan vermedi

2008 yılında okudugum kitap benim icin dönüm noktalarindandir. Ulkemizde bu derece vahsetle hic karsilasmadigimiz ici bu kitabi okuduğumda dehsete düşmüştüm dünyada bu tur insanlarin olabilecegine inanamamis gunlerce internette kitapta adi gecen katilleri tek tek arastirmis ve psikolojimi baya bozmustum. Kandan psikopatliktan gerilimden uzak kalmasi gereken kisiler asla okumasin digerlerine tavsiyemdir okunmali :)

EZGİ AYKUT 
08 Şub 11:52 · Kitabı okudu · 3648 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kimi gaipten sesler duyuyor, kimi kötü geçen çocukluğunun intikamını alıyor, kimi kurbanlarının acısını dindirdiğini düşünüyor kimi de sadece sapıkça dürtülerini bastırmak için öldürüyor.

İşledikleri cinayetler aylar hatta yıllar sonra çözülüyor, polisler karşılaştıkları vahşet karşısında şaşkına dönüyor, kamuoyu bu davaları günlerce tartışıyor. Öldürme sebepleri ne olursa olsun onlar, çağımızın en vahşi, en acımasız, en psikopat katilleri.