Cam Ev The Morganville Vampires Serisi 1

8,2/10  (25 Oy) · 
100 okunma  · 
23 beğeni  · 
1.116 gösterim
Okul arkadaşlarınızın yarattığı baskı vücudunuzdaki tüm kanı çekebilir.
Vampirler de öyle...
Morganville, Teksas'a hoş geldiniz. Hava karardıktan sonra evden çıkmayın deriz!

Morganville acayip karakterlerle dolu küçük bir üniversite kasabası. Fakat güneş battıktan sonra kötüler dışarı çıkıyor. Çünkü Morganville'de, en karanlık gölgelerin ardında pusuya yatmış bekleyen bir şeytan var -bu öyle bir şeytan ki, güpegündüz sokaklara dökülmek için fırsat kolluyor!

Kahramanımız Claire Denvers, cehennem azabından farksız yurt yaşantısından bıkıp usanmış genç bir kız. Popüleritesinden ödün vermeyen arkadaşları, okulun sosyal hiyerarşisindeki yerini unutmasına asla izin vermiyor. Ki sıfırın altında bir yer bu yer!
Haz etmediği kampüs yaşamından vazgeçtikten sonra kendine bir oda bulduğu o eski, heybetli malikane de aslında umduğu gibi bir yer değil galiba. Yeni ev arkadaşlarında hiçbir yaşam belirtisi yok. Ama kasabanın en derin sırlarından biri, taze kana susamış bir halde, sinsice ortaya çıktığında hepsi birden Claire'i koruyacak, o da başka bir mesele!

Rachel Caine, Morganville Vampirleri, Weather Warden ve
Outcast Season serilerinin yazarıdır. Caine sanatçı kocası R. Cat Conrad'la birlikte Forth Worth, Teksas'ta yaşıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2009
 • Sayfa Sayısı:
  324
 • ISBN:
  9786054228119
 • Orijinal Adı:
  Glass Houses
 • Çeviri:
  Yeliz Üslü
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tuğba Erdoğan 
16 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Alacakaranlık serisinin ardından gelen vampir furyasına kapılarak okudum bu kitabı. Tarzı ondan daha farklı ve Teksasta geçiyor olmasından kaynaklandığını düşündüğüm bir kara tarafı var. Fakat etkileyici ve sürükleyici bir kitap.