Cebinde Mucize Yarat!

6,6/10  (7 Oy) · 
16 okunma  · 
4 beğeni  · 
936 gösterim
“Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler. Parayı yönetmek sürdürebilir kalkınma için de önemlidir. Özlem Denizmen’in kitabı günlük hayattaki para konularına samimi bir dille ışık tutuyor.”
T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin

“Özlem, bir süredir ‘sosyal girişimci’ şapkasıyla sosyal ve görsel medyada çok başarılı bir şekilde yürüttüğü ‘finansal okuryazarlık’ projesini bu kitapla artık kalıcı hale getirdi. Böylece insanların günlük hayatlarında birçok karar almalarını gerektiren para ve bütçe yönetimi konusunda her an başvurabilecekleri önemli bir referans kaynakları, keyifli ve faydalı bir kılavuzları oldu. Özlem‘in özellikle bir süredir medyada çok ses getiren programları için müthiş bir fırsat...”
Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit F. Şahenk

“Türkiye’nin en parlak girişimcilerinden ve medya yüzlerinden biri olan Özlem Denizmen tarafından yazılmış, para hakkında olağanüstü pratik bir kılavuz kitap. Özellikle tasarruf ve yatırım yapmanın özüne dokunan küçük hikayelere ve aforizmalara bayıldım!”
Harvard Business School Prof. Tarun Khanna
Fatih 
20 Mar 19:06 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Beklentilerimin yüksek oluşundan mı bilmiyorum fakat pek fazla bilmediğim bir şey söylemedi. (Belki de ben çok şey biliyorum para ile ilgili) Bazı önemli noktalar elbette var fakat bu kitabı sıradışı yapan bir şey göremedim. Eğer paranızı yönetmekle ilgili bilginiz sıfır ise işe yarayabilir.

Seda Köktürk 
14 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi

Biraz tutumlu olmanın kimseye zararı var! Özlem Denizmen finansal açıdan nasıl kendinizi kontrol altına alıp,nasıl birikim yapabileceğiniz konusunda kolay anlaşılır,örneklerle açıklamalar yapan bu kitabı gayet de başarılı buldum.

Okuyan Bulut 
15 Mar 18:03 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kişisel bütçeyi yapmak için illaki bir fakülte bitirmenize gerek yok. Ve bütçeler devletlerin yaptığı bir eylem değildir. Ve parası olanın oluşturacağı bir sistem de değildir. Gerçek olaylardan örnekler vererek paramızın cebinizden çıkmamasını sağlıyor. İktisa mezunu olmama rağmen sistemli bir para yönetimi bu kitapla oldu