Düşün ve Başar

7,9/10  (98 Oy) · 
368 okunma  · 
92 beğeni  · 
4.592 gösterim
Güvenli, cesur, sorumlu, zeki, işini bilen ve bitiren saygın bir insan olmak sizi heyecanlandırıyor. Zorluklara direnen kalbiniz bahar bahçelerinden yıldızlara yönelmek istiyor.Önünüzde muhteşem bir gelecek şansı var. Hayat paketinden payınıza, isteyebildiğiniz kadarı düşecek. Büyük arayışlarınızdan büyük buluşlara ulaşacaksınız. Bu yüzden tembelliğe ve çaresizliğe hemen şimdi meydan okuyun. Diğer yüz binlerce okuyucu gibi müthiş bir değişim başlatmak ve muhteşem yıldızlara yükselmek istiyorsunuz. Kalbiniz dayanabilirse, bu çok farklı ve etkileyici heyecan yolculuğunu kaçırmayın.Çarpıcı on adımı atın: Büyük düşünün, coşkunuzu güçlendirin, hedeflerinizi ve yöntemlerinizi yazın, şiddetle isteyin. Cesaretle, hemen harekete geçin, şimdiye odaklanın, mazeretlere yenilmeden eserinizi tamamlayın. İşte bazı okuyucu yorumları:- "Şu ana kadar okuduğum başarı ile ilgili kitapların en iyisi."- "Hayatımdaki en köklü değişimi yaşadım."- "Kendime güvenim arttı, hayattan daha fazla zevk alıyorum."- "Kendimi uzaya fırlatılmak için hazırlanan bir füze gibi hissettim."- "Hayatımda en kısa sürede bitirdiğim ilk kitap."- "Kitabı bitirdiğimde ben artık o eski ben değildim."- "Sorunlarımı yenebileceğime başka kimse beni inandıramamıştı."Düşün ve Başar'ı, üç, beş, hatta on kez okuduğunu bildiren okuyucular var. Bu kitapta olağanüstü bir değişim fırsatı keşfedeceksiniz. Sonsuzluk yolunda müthiş bir hayat bilgesi olmak sizin de hakkınız. Dr. Muhammed Bozdağ, hayat bilgeliği sırlarını, milyonlarca izleyicisiyle ve okuyucusuyla paylaştı. Siz de, Bozdağ'ın çarpıcı anlatımı aracılığıyla içinizdeki muhteşem bilgeliği keşfedin.
Nurhan Işkın 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kendimizi keşfetmek adına yazılmış güzel eserlerden bir tanesi.Dili sade ve akıcı.Başarmak istediklerimizin çabasını ne kadar verebiliyoruz?Tüm şartları oluşturduktan sonra tüm olayları ilahi akışa bırakmayı öğütleyen bir eser.Dinginlik istediğim bir dönemde keyif ile okumuştum.

DPWW 
12 Eyl 2017 · 8/10 puan

Hoş iklimi ve islami değerlerle süslenmiş bakış açısıyla okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Nasihat vermekten kaçınan fakat güzellik tohumlarını insanın ruhuna sessiz sedasız serpiştiren ve büyüten, yirmilerin başlarında okuduğum ve tüm genç arkadaşlarıma severek tavsiye edebileceğim bir kitap

Mustafa Yılmaz 
03 May 2017 · Kitabı okudu · 10 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı 19 yaşında okudum ve o günden sonra hayatımda çok güzel değişimler oldu. Kendimi kaybettiğim bir dönemde yeni doğdum diyebilirim. Ara ara halen içerisinden bazı paragrafları okurum.

Her gencin mutlaka okumasını tavsiye ediyorum.

Bay X 
07 Ara 2017 · Kitabı okudu · 282 günde

Muhammed bozdag'ın kendine has bi özelliği var diğer kişisel gelişim kitaplarından ayrı görürüm. eşsiz bir anlatımı üslubu var .Kitabı aslında okuyalı epey oldu ama hala çoğu şey aklımda kitapçıda ilk defa Muhammed bozdağ kitabı elime aldım ve sayfaları karıştırırken şu cümle almama vesile oldu "eğer bi bebek yürümeye inanmasaydı yürümeyi öğrenemezdi "

Nuran Demir 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 20 günde · 5/10 puan

Başarmak için düşünmenin yeterli olduğuna inanmıyorum. Hırs istek mücadele ruhu yenilmezlik ne yazık ki yapılan yorumlardaki kadar kolay olmuyor.Yazarın daha gerçekçi olmasını dilerdim

Hüseyin Acar 
15 Nis 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Benim için bu kitap kişisel gelişim kitaplarının Efendisidir. Okuduktan sonra keşke daha önce okusaydım diyeceğiniz muhteşem bir kitap mutlaka okuyun okutun ! Bu kitapla tanışmamı sağlayan arkadaşımada buradan sevgiler saygılar :)

Se - le - nay 
 18 May 2017 · Kitabı okudu · 19 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitap , sorunların insan ruhunda çözülmesini sağlıyor ...
Hayattan sıkılmış biriyseniz hayata yaniden başlamak için bi sebep olan bir kitap
Hayata yeniden başlayın ...
İçinizdeki muhteşem bilgeliği keşfedin ...

güneş 
03 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Her insanın "okuyacaklarim " listesine eklemesi gereken kişiye çok şey katacak kitaplardan biri içinde güzel birçok noktaya değinilmiş olması kitabı sürükleyici yapıyor. TAVSIYE EDERIM.

Kübra Hökelek 
16 Haz 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Herkesin hayatında bunalım dönemleri olmuştur. Işte ben bu zamanlarda psikoloji veya yaşam öyküleri okumayı severim. Düşün ve Başar'da çok güzel bir dille yazılmış, akıcı ve ruha iyi gelen bir eser. Okumanızı öneririm.

Akal 
10 Oca 00:16 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Severek defalarca okuduğum, her okunduğumda beni daha çok geliştiren bir kitap. Kişisel gelişim konusunda okunması gereken kitapların başında gelir.
Okumanızı öneririm.

3 /

Kitaptan 322 Alıntı

Eda Keskin 
11 Şub 22:31 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Zamanları geldiğinde çiçeklerin açmasını hiçbir düşman durdurmaz.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 255 - Nesil Yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 255 - Nesil Yayınları)
Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Milyonlarca başarı, haksızlığa uğramışlığın kazandırdığı azmin sonucudur.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 58 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 58 - Nesil yayınları)
Eda Keskin 
10 Şub 15:18 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Azim kazandırıyor :)
Başaranların mazereti yoktur.
Mazeret varsa mücadele yoktur.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 220 - Nesil Yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 220 - Nesil Yayınları)
Eda Keskin 
12 Şub 10:35 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Herkes sizi anlasaydı, kendinizi daha iyi anlatmaya çabalamazdınız

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 232 - Nesil Yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 232 - Nesil Yayınları)
Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

HEDEF BELİRLEMEK
Hayatınıza anlam katacak bir hedef bulmak, yaşamak için heyecan ve istek bulmaktır.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 73 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 73 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
19 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayallerini küçültenlerin hayatları da küçülür.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 19 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 19 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bildiğini sanmak, bildiğiyle yetinmektir; öğrenmeyi durdurmaktır.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 32 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 32 - Nesil yayınları)
Eda Keskin 
10 Şub 15:06 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bedeninizin "yaşadığı şimdiyi",  ruhunuza da tattırmanızı öneriyorum.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 207 - Nesil Yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 207 - Nesil Yayınları)
Yasin Karabayır 
19 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayallerinizle geleceğinizin temellerini atıyorsunuz.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 24 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 24 - Nesil yayınları)