Düşün ve Başar

8,0/10  (81 Oy) · 
298 okunma  · 
70 beğeni  · 
3.974 gösterim
Güvenli, cesur, sorumlu, zeki, işini bilen ve bitiren saygın bir insan olmak sizi heyecanlandırıyor. Zorluklara direnen kalbiniz bahar bahçelerinden yıldızlara yönelmek istiyor.Önünüzde muhteşem bir gelecek şansı var. Hayat paketinden payınıza, isteyebildiğiniz kadarı düşecek. Büyük arayışlarınızdan büyük buluşlara ulaşacaksınız. Bu yüzden tembelliğe ve çaresizliğe hemen şimdi meydan okuyun. Diğer yüz binlerce okuyucu gibi müthiş bir değişim başlatmak ve muhteşem yıldızlara yükselmek istiyorsunuz. Kalbiniz dayanabilirse, bu çok farklı ve etkileyici heyecan yolculuğunu kaçırmayın.Çarpıcı on adımı atın: Büyük düşünün, coşkunuzu güçlendirin, hedeflerinizi ve yöntemlerinizi yazın, şiddetle isteyin. Cesaretle, hemen harekete geçin, şimdiye odaklanın, mazeretlere yenilmeden eserinizi tamamlayın. İşte bazı okuyucu yorumları:- "Şu ana kadar okuduğum başarı ile ilgili kitapların en iyisi."- "Hayatımdaki en köklü değişimi yaşadım."- "Kendime güvenim arttı, hayattan daha fazla zevk alıyorum."- "Kendimi uzaya fırlatılmak için hazırlanan bir füze gibi hissettim."- "Hayatımda en kısa sürede bitirdiğim ilk kitap."- "Kitabı bitirdiğimde ben artık o eski ben değildim."- "Sorunlarımı yenebileceğime başka kimse beni inandıramamıştı."Düşün ve Başar'ı, üç, beş, hatta on kez okuduğunu bildiren okuyucular var. Bu kitapta olağanüstü bir değişim fırsatı keşfedeceksiniz. Sonsuzluk yolunda müthiş bir hayat bilgesi olmak sizin de hakkınız. Dr. Muhammed Bozdağ, hayat bilgeliği sırlarını, milyonlarca izleyicisiyle ve okuyucusuyla paylaştı. Siz de, Bozdağ'ın çarpıcı anlatımı aracılığıyla içinizdeki muhteşem bilgeliği keşfedin.
Nurhan Işkın 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kendimizi keşfetmek adına yazılmış güzel eserlerden bir tanesi.Dili sade ve akıcı.Başarmak istediklerimizin çabasını ne kadar verebiliyoruz?Tüm şartları oluşturduktan sonra tüm olayları ilahi akışa bırakmayı öğütleyen bir eser.Dinginlik istediğim bir dönemde keyif ile okumuştum.

Mustafa Yılmaz 
03 May 12:20 · Kitabı okudu · 10 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı 19 yaşında okudum ve o günden sonra hayatımda çok güzel değişimler oldu. Kendimi kaybettiğim bir dönemde yeni doğdum diyebilirim. Ara ara halen içerisinden bazı paragrafları okurum.

Her gencin mutlaka okumasını tavsiye ediyorum.

Nuran Demir 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 20 günde · 5/10 puan

Başarmak için düşünmenin yeterli olduğuna inanmıyorum. Hırs istek mücadele ruhu yenilmezlik ne yazık ki yapılan yorumlardaki kadar kolay olmuyor.Yazarın daha gerçekçi olmasını dilerdim

Hüseyin Acar 
15 Nis 02:04 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Benim için bu kitap kişisel gelişim kitaplarının Efendisidir. Okuduktan sonra keşke daha önce okusaydım diyeceğiniz muhteşem bir kitap mutlaka okuyun okutun ! Bu kitapla tanışmamı sağlayan arkadaşımada buradan sevgiler saygılar :)

Selenay 
 18 May 23:44 · Kitabı okudu · 19 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitap , sorunların insan ruhunda çözülmesini sağlıyor ...
Hayattan sıkılmış biriyseniz hayata yaniden başlamak için bi sebep olan bir kitap
Hayata yeniden başlayın ...
İçinizdeki muhteşem bilgeliği keşfedin ...

Sevda Sevda 
01 Nis 2013 · Kitabı okudu · 10/10 puan

bu kitabı okuduğum zamanlar da hayatı ciddiye alıyordum en küçük problemler bile dağ gibi yapar hale geldim hem ders çalışmanın sitresi hemde hayatımın belirsizliği ve kaygılarım ...bu kitap sayesinde aştım ya da aşmaya çalıştım tavsiye ederim ister istemez hayatınızı olumlu yönde etkiliyor..tabi bu benim düşüncem...

Kübra Hökelek 
16 Haz 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Herkesin hayatında bunalım dönemleri olmuştur. Işte ben bu zamanlarda psikoloji veya yaşam öyküleri okumayı severim. Düşün ve Başar'da çok güzel bir dille yazılmış, akıcı ve ruha iyi gelen bir eser. Okumanızı öneririm.

elvan bağatur 
 29 Şub 2016 · Kitabı okudu · 2 günde

Başarmak istediğimiz hedefler için ilk önce yapmamız gerekenleri düşünürüz sonrada bu düşündüklerimizle başarı yolunda ilerleriz. Elbette ki bu başarı yolunda sadece düşünmek yeterli değildir aynı zamanda hırs, istek, ilk adım, çaba, gayret ve destek gerekir. İşte bir ilk adım olarak ve destek niteliğinde iyi bir seçim bence.

Dilan Emen 
10 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

eğer hayatınızda az da olsa değişim yapmak istiyorsanız kararlı bir şekilde bu kitabı okuyun çok güzel bir kitap yazarın ellerine ve emeğine sağlık .

Gizem YALÇIN 
02 May 19:28 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · Puan vermedi

Kitap on adımdan oluşuyor.Mantığa uygun,üzerimizdeki ataleti atmamıza vesile olacak güzel bir kişisel gelişim kitabı olmuş.Tavsiye edebilirim.

2 /

Kitaptan 314 Alıntı

Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Milyonlarca başarı, haksızlığa uğramışlığın kazandırdığı azmin sonucudur.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 58 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 58 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

HEDEF BELİRLEMEK
Hayatınıza anlam katacak bir hedef bulmak, yaşamak için heyecan ve istek bulmaktır.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 73 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 73 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
19 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayallerini küçültenlerin hayatları da küçülür.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 19 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 19 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bildiğini sanmak, bildiğiyle yetinmektir; öğrenmeyi durdurmaktır.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 32 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 32 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
19 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Zübeyir Gündüzalp' in dediği gibi, " İnsan ne düşünüyorsa odur."

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 20 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 20 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
19 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hayallerinizle geleceğinizin temellerini atıyorsunuz.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 24 - Nesil yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 24 - Nesil yayınları)
Yasin Karabayır 
04 May 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Gözlerine bakamadığınız insanları göremezsiniz.

Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 165 - NESİL Yayınları)Düşün ve Başar, Muhammed Bozdağ (Sayfa 165 - NESİL Yayınları)