Gece Yarısı Uyanışı Midnight Breed Serisi 3

8,0/10  (2 Oy) · 
17 okunma  · 
0 beğeni  · 
448 gösterim
Taş kalpli savaşçı yüzyıllardır görmezden geldiği çağrıya karşı koyuyor, buz tutmuş kalbini kimseye açmıyordu...

Ta ki onunla karşılaşana kadar.

Barınak güzeli Elise Chase, elinde hançeri ve zihninde intikam duygusuyla Boston sokaklarında gezinmekte, değer verdiği herkesi elinden alan Issız vampirlere hak ettikleri cezayı vermeye çabalamaktadır.

Doğaüstü psişik yeteneğinin onu mahvettiğini bilse de avını izlemek için bu gücünü kullanmaktadır. Bu yeteneğini etkili biçimde kullanmayı öğrenmelidir ve bunun için gidebileceği tek bir adam vardır -- ölümcül Soylu savaşçısı Tegan.

Sevdiklerini kaybetmenin ne olduğunu çok iyi bilen Tegan, Elise'in acısına aşinadır. Düşmanlarını soğukkanlılıkla avlayan savaşçı, öfkenin de ne olduğunu bilmektedir. Kendine hâkim olmak konusunda kusursuzdur... Ta ki Elise ondan kendi kişisel savaşı için yardım isteyene dek. Aralarında kan yoluyla kurulan 'saf olmayan' bağ, onları arzunun, tehlikenin ve kalbin karanlık tutkularının oluşturduğu bir fırtınaya sürükler...

"Yılın en güzel aşk romanlarından biri."
-Amazon.com-

"Etkileyici, baştan çıkarıcı, erotik..."
-J.R. Ward.-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2011
 • Sayfa Sayısı:
  350
 • ISBN:
  9789944824569
 • Orijinal Adı:
  Midnight Awakening
 • Çeviri:
  Anıl Ceren Altunkanat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
14 Eyl 22:53 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Tegan tam bir soguk nevale idi. Gecmis yuzyillarda yasadigi seylerden dolayi duygularini cok iyi saglayabilen bir ilk nesil vampir. Ellise ise oglunu kaybedyr ve intikam atesiyle yanip tutusuyor. Her soy esinde oldugu gibi onnda bi yetenegi var. Bu yetenegi onu cok zorluyor. Kotu dusuncelerden dolayi kafsi agriyor ve aci cekiyor. Tegan dan da yollafi kesistigi zamn yardim istiyor. Bunn hariicnde seri de bi olay orgusu var issizlari yaratn kisileri bulmaya ve ortadn kaldrmaya calisiyorlar. Cok yaklastilar. Bakalm neler olck merakla bekliyorum.

PINAR DEĞİRMENCİ 
26 Ağu 11:10 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Serinin üçüncü kitabı da bitti
Tegan ilk kitaptan beri bu kahramanı merak ediyordum istediğim kadar zevk alamasamda beğendim
Elise oğlu ve eşini kaybetmiş bir soy eşi
Eger biri tarafından eşi olarak seçilmezse ölümlü olup dünyaya veda edecek ama bu onun umrunda değil yeteneğini kullanarak oğlunu alan kızıl ıssızlara karşı savaş açıyor ve onu anlayan ve destek olan ilk kişi tegan
Hoş ve anlamlı bir kitaptı