Kiralık Eş For Hire Serisi 1

7,3/10  (32 Oy) · 
71 okunma  · 
15 beğeni  · 
1.135 gösterim
Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır.

Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolar'dır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır.

İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2014
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786059961172
 • Orijinal Adı:
  Wife for Hire
 • Çeviri:
  Pınar Polat
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
angelsbooks 
08 Kas 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Adından da anlaşılacağı üzre birinin birinden, bir süreliğine eşi gibi görünmesi için yaptığı teklifi konu alıyor kitap. Klasik bir ilerleyişi, tatlı bir kurgusu, tatlı karakterleri var.
Bildiğim kadarıyla serisinin ilk kitabı. Bu kitabı da sanırım CNR kitap fuarından almıştım. Anca sıra geldi.
Başlarda komikti, güldürdü ama ilerleyince mizahı kayboldu. Kaybolmasaydı beni daha memnun ederdi ama kısmet işte.
Puntosu büyük, bir kaç saate bitirebileceğiniz türden kısacası.

Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Harika bir romantik komedi. Bir çırpıda okunabilen ve en önemlisi de insanın kafasını dağıtan dinlendirici bir konu. Zevkle ve gülümseyerek okudum.

Kiralık Eş benzeri kitaplar

Seher 
01 Haz 2017 · Kitabı okudu · 40 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kiralık eş'te yazar sizi pazar sineması tadında bir romanla karşılıyor. Elinizden bırakmak istemiyorsunuz. Kitap keşke bitmese hissi uyandıran, sürükleyici, romantik komedi.

Maggie 
29 Nis 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

Normalde günümüzde geçen aşk romanlarını pek okumam. Yayın evinin kitabın reklamını yaptığını ve internet üzerinden yapılan olumlu yorumları görünce bir şansımı deneyim dedim bu kitap için.

Kitapta en sevdiğim yön çiftimizin gayet uyum içinde olmasıydı son zamanlarda başta birbirinden nefret eden veya bir türlü anlaşamayan çiftlerle alakalı o kadar fazla kitap var ki ister istemez siz de onları okuyorsunuz. Bu kitap bu yönden ilaç gibi geldi. Ayrıca baş karakterlerimiz tek başlarına da ayrı bir sevimliler. Kurgusu da gayet güzeldi bir çok kişinin dediği gibi tam kafa dağıtmalık. Alın okuyun derim ben.

Sedef Kartal 
10 Ara 2014 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Tam benim sevdiğim film tarzı ,konusu ve yazarın anlatımıyla kitabı okurken film izliyormuş gibide hissettiğim okurken gözümde canlandırdığım yer yer gülümsediğim bazende buram buram aşkı hissettiğim okuması keyifli akıcı bir kitaptı

Tuğba 
16 Haz 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Konusu bilindik olsa da güzeldi. Çok güldüğüm yerler olmadı değil. Özellikle kızın masum tepkileri; kimseye hayır diyememesi çok eğlenceliydi. Okunabilir ama beklentilerinizi çok yüksek tutmayın..

Müge Bozalan 
05 Mar 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Puan vermedi

Boş zamanlarda okunabilecek, romantik komedi tarzında bir kitap. Çok fazla beklenti içine girmeden okunabilir. Kısaca vasat bir hikaye diyebilirim. Okumazsanız da çok şey kaybetmezsiniz.

ibiaryu 
18 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Çokta umduğumu bulamadım demek yerinde olur. Sıradan bir hikayenin bir tık dahi ötesine geçse iyi bir puan verecektim ama ortalamanın tam ortasında bir anlatımla benden 6/10 gibi bir puan alabildi.

canan yasdiman 
 31 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

bu yazarın kitaplarından üçünü arka arkaya sıkılmadan okudum yazımı bir nefeste okunacak kitalardan hem aşk hem de romantizm olan kitaplar güzel duygularımızı besleyen beyaz dizi tadında kitaplar tavsiye ederim....

Kitaptan 2 Alıntı