Kiralık Sevgili For Hire Serisi 2

7,5/10  (15 Oy) · 
30 okunma  · 
7 beğeni  · 
656 gösterim
Sarabeth, severek çalıştığı tatil köyü yasadışı işler yapabilmek için kurulmuş paravan bir şirket çıkınca, işten ayrılır. Bir süre sonra şirketin çevirdiği gizli işler de ortaya çıkar ve her şey altüst olur. Yine de olayların daha da kötüleşmesi uzun sürmez. Geçmişte o tatil köyünde çalışan insanların teker teker kaza süsü verilmiş cinayetlerle ortadan kaldırılmaya başlanması, Sarabethi endişelendirir. En az onun kadar endişeli olan yakın arkadaşı Lindy, Sarabethi koruması için bir koruma kiralar. Ancak bu kiralık korumanın, kiralık bir sevgiliye dönüşmesi an meselesidir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2015
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786059961684
 • Orijinal Adı:
  Guardian For Hire
 • Çeviri:
  Pınar Polat
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Tuğba 
28 Haz 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kiralik eş daha eğlenceliydi bana göre. Ama bu da güzeldi. Ayaklarınızı uzatıp kafa dinlemek istiyorsanız rahat okunur bir kitap. Ama En sevdiğim kitaplardan diyemem.

Nejla GÜNEŞ 
06 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 4/10 puan

Keşke kitabın içeriği de kapağı kadar güzel olsaydı. Yazarın daha önceki Kiralık Nişanlı ve Sürpriz Balayı kitaplarını gayet severek okumuş çok beğenmiştim. Ancak bu kitap beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Kiralık Sevgili adı ile ilgili espri bile geçmiyor konuda , aksine cinayetler, mafya, kovalamaca korumasına aşık olan kurban bir psikolog ve gereksiz detaylarda yetişkin içerikli bölümlerden oluşu romantik komedi beklentimi yerle bir etti ne yazık ki.

Maggie 
29 Nis 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 8/10 puan

Yazarın okumuş olduğum 3 kitap içerisinde en zevk aldığım kitabı oldu. Sarabeth'in sevimliliği, bazen de komik tavırları çok şirindi. Ama büyük annesi ile büyük babasına çok sövdüm kızın.

Gavin'e hayran kaldım. Genelde çok tatlıydı.

canan yasdiman 
31 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

okuduğum ikinci kita hikayesi sıcacık dediğim gibi okunabilir kitaplardan

Kitaptan 1 Alıntı

Tugaba 
19 Ağu 2017 · Kitabı okuyor

O yoldan bende geçtim. 'Ya öyle olsaydı? Ya böyle olsaydı' yolundan... Bu bir yanılgı; çünkü her şeyi doğru yapmış olsaydın bile başka şeyler sonucu etkilerdi. Ne olacağını bilmenin imkanı yok.

Kiralık Sevgili, Christine Bell (Sayfa 32)Kiralık Sevgili, Christine Bell (Sayfa 32)