Mutluluğun Öteki Yüzü

7,9/10  (19 Oy) · 
57 okunma  · 
9 beğeni  · 
1.097 gösterim
Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe’nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe’yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella’nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige’in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.

Joe’yla evlilikleri boyunca Paige’in Joe’yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ella’nın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe’nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.

Seré Prince Halverson’ın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789759996833
 • Çeviri:
  Simge Ölmez
 • Yayınevi:
  Arkadya Yayınları
 • Kitabın Türü:
Gülcan Yılmaz 
29 Eki 2014 · Kitabı okudu · 9/10 puan

herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir roman ve çok keyifli

Nejla GÜNEŞ 
13 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

yer yer gereksiz yapılan tasvirler kimi yerde konudan uzaklaştırsa da okunulası bir roman.. hele son sayfalara doğru ANNE sevgisini öyle içten ve gerçekçi bir şekilde okuyucuya veriyor ki okurken gözlerim doldu.. Sere Prınce ' nin yeni kitaplarını mutlaka takip edeceğim..

Kitaptan 4 Alıntı

Aybo 
02 Oca 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu hayata gelirken atalarımızın acılarıyla inleyerek, onların genlerini, göz renklerini, yara izlerini, şereflerini ve utançlarını omuzlayarak geliyoruz. İşte bu onların, bu bizim. Bu, mutluluğun öteki yüzü.

Mutluluğun Öteki Yüzü, Sere Prince HalversonMutluluğun Öteki Yüzü, Sere Prince Halverson
Aybo 
01 Oca 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Yüzeyin altında bir şeyin ayak bileğimi yalayıp geçtiğini hissettim. Akıntı veya bir balığın kuyruğunun ipeksi dokunuşu olabilirdi. Bir anda göremediğim bir dünyanın içinde adım attığımı anımsıyınca ürküp geri çekildim."

Mutluluğun Öteki Yüzü, Sere Prince HalversonMutluluğun Öteki Yüzü, Sere Prince Halverson

Kitapla ilgili 1 Haber
Burası çok ıssız