Mutluluğun Öteki Yüzü

7,8/10  (27 Oy) · 
84 okunma  · 
16 beğeni  · 
1.315 gösterim
Ella Beene için mutluluk eşi Joe ve Joe’nun önceki evliliğinden olan iki küçük çocuğuyla kurduğu mutlu yuva demektir. Ancak bir yaz sabahı Joe’yu onlardan sonsuza dek koparan acımasız dalga, sadece onu değil sırlarını da beraberinde götürür. Üç yıl boyunca çocuklara kendi öz evlatlarıymışçasına bağlanan Ella’nın hayatı, cenaze töreninde çocukların biyolojik anneleri Paige’in ortaya çıkmasıyla da tamamen altüst olur.

Joe’yla evlilikleri boyunca Paige’in Joe’yu ve çocukları terk edip gittiğini ve ortadan kaybolduğunu sanan Ella’nın kalbinde tarifsiz bir acı, elindeyse çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca vardır artık. Bir yandan canından çok sevdiği çocukları için Paige ile velayet savaşı verirken, diğer yandan Joe’nun ona miras bıraktığı diğer şeyin, yani hiç açılmamış mektupların içinde pusuda bekleyen sırların ardındaki gerçeği öğrenmek zorundadır. Ella, kalp ağrıları ve gözyaşlarıyla dolu bu yolculukta her şeye rağmen umut etmeyi bir kez daha hatırlayacaktır.

Seré Prince Halverson’ın duygu yüklü kaleminden dökülen Mutluluğun Öteki Yüzü, herkesi derinden etkileyecek, yüreklerinize kazınacak türden bir roman.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789759996833
 • Orijinal Adı:
  The Underside of Joy
 • Çeviri:
  Simge Ölmez
 • Yayınevi:
  Arkadya Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
30 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 9/10 puan

Anneliğin sadece doğurmak olmadığını anlatan çok etkileyici,çok akıcı,çok duygusal çok güzel bir kitaptı.Yani kelimeler kifayetsiz kalır,resmen bayıldım! Üvey annenin çocuklarına olan sevgisi ve bağlılığı...Eşini kaybeden Ella'nın ortaya çıkan gerçek anneye karşı verdiği savaş... Daha fazla konuşmak istemiyorum.Bu romanı okuyun,okutun!