Ölmem Gerekirse Revenants Serisi 3

8,7/10  (15 Oy) · 
35 okunma  · 
11 beğeni  · 
845 gösterim
Amy Plum’ın tüm dünyada fırtınalar koparan, önemli çok satanlar listelerinin gediklisi hâline gelen Benim İçin Öl Üçlemesi tamamlanıyor.

Vincent beni bulmak için pek çok hayat boyunca beklemişti, ancak ortak geleceğimize dair hayallerimiz bir anda paramparça oldu. İkimizin de “arkadaş” olarak tanımladığımız biri ona ihanet etti ve ben de Vincent’i kaybetmiş oldum.

Şimdi düşmanımız France’ın ölümsüzlerini hâkimiyeti altına almaya son derece kararlı ve istediklerini elde etmek için bir savaş başlatmaktan da kaçınmayacaklar.

Heyecan dolu bir macera… Aşk, mücadele, gözyaşı, sürpriz bir son…
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  410
 • ISBN:
  9786053430965
 • Orijinal Adı:
  If I Should Die
 • Çeviri:
  Esra Çakıruylası
 • Yayınevi:
  Akılçelen Kitaplar
 • Kitabın Türü:
ebru tepe 
01 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Yeni bir tür ortaya çıkaran bu üçleme kitabını beğendim. Geri dönenler yani bardialar ve numalar arasındaki savaş. Vampirler, kurtadamlar bu gibi kavramlara yeni bir boyut eklenmiş olmuş. Geri dönenlerin özelliklerini akıllarda soru kalmayacak şekilde üç kitapta açıklamışlar ve genel itibari ile herhangi bir açıklarını yakalayamadım. Genelde böyle fantastik kitaplar tolkienden sonra fazla okumadım ama beni tatmin etti hatta keşke filmi çevrilse demeden edemedim. Aslında kitabı bütün okuyan kişilerde vincenttan öte benim gibi bir jules hayranlığı var. Yazarın da bu dikkatini çekmişki üçlemeye ek olarak 2.5 kitap olarak jules'un başından geçenleri anlatmış. Ben daha okumadım ama fazlasıyla merak ediyorum.

Okan Turan 
22 Oca 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Serinin uzun zamandır okumak istediğim son kitabını nihayet bitirdim. Fantastik bilim kurgu gerilim severlerin kaçırmaması gereken bir seri. Film olacak mı bilmiyorum ama eğer olursa ve yapımcılar kitabı aktarabilirler ise beyaz perdeye çok harika olur. Eğer okumamış olanlar varsa Vincent ve Kate in maceralarını bir an önce okusunlar.