Adı:
Ölüm Şatosu
Baskı tarihi:
2016
Sayfa sayısı:
192
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059384674
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Olympia Yayınları
Baskılar:
Ölüm Şatosu
Ölüm Şatosu
208 syf.
·2 günde·4/10
Tavsiye üzerine edinip okuduğum bir kitap. kurgusu gerçek kesit senaryosu gibi, ki gerçek kesit inanın daha başarılı.Birazda Kemalettin Tuğcu'nun Siyahlı kadınına benzettim. Kitapta en sevdiğim karakter evin kedisi Amigo'ydu.
208 syf.
·1 günde·8/10
Kitabın konusu hoşuma gitti. İçinde gizem bulunan kitaplar her zaman hoşuma gitmiştir. Bu da onlardan birisi. Ama bir şey daha var ki, kitabın sonu tamamen sürpriz ! Okuyorsunuz, okuyorsunuz zihninizde oturuyor "tamam, her şey bu kadar" diyorsunuz, sonra birden gidişat tamamen değişiyor..
208 syf.
Kurgu ve anlatım açısından güzel bir kitap. Karısı öldükten sonra, kendisine yardımcı olarak tuttuğu kadınla evlenen ve büyük şatoda karısı ve kedileri Amigo ile yaşayan, ancak karısının psikolojik rahatsızlığı nedeniyle geceleri uyuyamayan ve rahatsızlığına çare bulamayan bir adam. Karısının ikizini getirtmesiyle kitaptaki kurgu daha da genişletiliyor. İkizlerin zekice işledikleri plânına, çok daha zeki bir atakla cevap veren adamın zaferiyle sonuçlanan bir kitap. Bir nevi zekâ yarışı diyebilirim.
208 syf.
·8/10
Gerilim okumak izlemekten zevkli bence, evet evet kesinlikle öyle :) korkunç bir kitap değildi ama geilimi doruklarda yaşamıştım . elbette çok klasik bir konu ehh kadınlar ve entrikalar her yerde aynı sanırım
208 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Beklediğim kadar çıkmasa da, yine de okunabilecek bir kitap. Daha önce bir Tess okuduysanız, bu kitap o kadar da sarmıyor. Korkunun ve heyecanın dorukta olduğu sadece birkaç sayfa vardı. Geri kalan sayfalar çok monoton ilerledi.
208 syf.
·Puan vermedi
Kurgu 5/10
Akıcılık 6/10
Gerilim 4/10
Genel 5/10
Okumazsanızda çok şey kaybetmeyeceğiniz bir kitap. Flash Tv Gerçek Kesit'ten bir sahne izlerseniz aynı etkiyi yapar. Kitap olarak bulunduğu için notları daha düşük vermek istemedim.
208 syf.
·14 günde·2/10
Kitabın türü korku/gerilim olması açısından, okumak istedim. Oldukça vasat bulduğum bir kitap oldu.. Karanlıkta bir yere saklanıp yoldan geçenlerin önüne aniden çıkmanız insanlar üzerinde, bu kitaptan daha fazla etki bırakır..
Sinirlilik ve korku, bulaşıcı hastalıklar gibidir, bazen insandan insana geçer.
Benoit Becker
Sayfa 93 - Bilge Karınca
Bu mevsimde çabucak akşam oluyordu. Bu mevsimde ''gündüz'', ''gece''nin iki karanlığı arasında; çabucak tükeniveren zayıf; soluk bir aydınlıktı.
Benoit Becker
Sayfa 182 - BilgeKarınca
Gidip görmek istiyorum dedi: Üzerine, kendi adı yazılı bir mezarı görmek, dünyada pek az kimseye nasip olmuştur.
Benoit Becker
Sayfa 165 - BilgeKarınca

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Ölüm Şatosu
Baskı tarihi:
2016
Sayfa sayısı:
192
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059384674
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Olympia Yayınları
Baskılar:
Ölüm Şatosu
Ölüm Şatosu

Kitabı okuyanlar 57 okur

  • Candan Hamza
  • Sema Nur
  • Serhat KARAARDUÇ
  • ALTUN ELÇİ
  • Sistematik Tembel

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%0
9
%0
8
%0
7
%0
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%5 (1)