Ömür Boyu Sürecek Royal Brotherhood Serisi 3

9,0/10  (5 Oy) · 
36 okunma  · 
2 beğeni  · 
940 gösterim
"Aşk romanı seven herkes mutlaka Sabrina Jeffries'in eserlerini okumalı!"
-Lisa Kleypas-

Haversham Markizi, Leydi Christabel'in, onu mahvedebilecek bazı mektupları geri alması gerekmektedir. O kadar çaresizdir ki, bu mektuplara ulaşmak için, ünlü kumar kulübü sahibi Gavin Byrne'ın metresiymiş gibi davranarak onunla birlikte rezil bir ev partisine gitmeyi kabul eder. Ve Byrne'la, ondan gerçek bir metresin davranışları hakkında ders almak konusunda anlaşır ama bu derslerin sonradan ne kadar tehlikeli bir hal alabileceğini tahmin edemez.

Gavin da, kendi çıkarı için, gizlice mektupların peşine düşer. Amacı, henüz ufacık bir çocukken onu Londra'nın en kötü kenar mahallerinde yaşamaya terk eden asil babasından intikam almaktır. Bu intikam planının yanı sıra, metres derslerinin başarılı ilerleyişinden de aşırı bir zevk almaktadır. Çok geçmeden bu güzel genç dulu yatağa atacağından şüphesi yoktur. Ama Gavin, birdenbire kendini Christabel'in baştan çıkarıcılığına hapsolmuş bir halde bulur. Genç adamı zorlu bir karar beklemektedir. Ya hayatı boyunca planladığı intikamı almaktan vazgeçecek ya da kendini, bir intikamdan daha çok ihtiyaç duyduğu kadını korumaya adayacaktır.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2009
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9789944822213
 • Orijinal Adı:
  One Night with a Prince
 • Çeviri:
  Nur Çakmakkaya
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nur D. 
07 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Başından beri Leydi Christabel'in elinde bile bulunmaması gereken mektuplar artık başkasındadır ve hemen geri alınmalıdır. Fakat yıllardır sosyeteden, Londra hayatından uzakta yaşamış olan markizin sosyete salonlarının skandallarını bile geride bırakan soyluların kirli arka yüzüne öylece davet edilmesi mümkün değildir. Bu yüzden majestelerinin yardım ederse baronluk ile ödüllendireceği kumarhane kulübü sahibi Byrne ile birlikte hareket etmelidir. Hem de onun metresi gibi gözükerek... Üstelik Byrne'ın hedefinde baronluktan daha fazlası vardır.

Bu kitap kumarhane kulübü sahibi olarak Byrne'ın hikayesinden beklenileceği gibi sosyetenin bambaşka bir yönünü gösteriyor. Okurken sıkılmadığım, akıcı, güzel bir kitap ve seriydi.

Yaşasın Kraliyetin Gayrimeşru Çocuklarının Kardeşliği! :)