Bir Avuç Aşk deWarenne Dynasty Serisi 4

7,8/10  (10 Oy) · 
35 okunma  · 
4 beğeni  · 
830 gösterim
Tutsak edici, güçlü bir aşk için nasıl bir değer biçersiniz?

"Denizlerin belası" olarak ün salmış Britanya Kraliyet Donanması Kaptanı Devlin O'Neill, babasını vahşice öldüren Kont'tan intikam alma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Malını mülkünü elinden aldığı Eastleigh Kontu'nu neredeyse tamamen yıkıma uğratmış olmasına rağmen, son büyük darbeyi indirmek için doğru zamanı kollamaktadır. Kont'un güzeller güzeli Amerikalı yeğeni ortaya çıkınca gerçek bir intikam fırsatı yakalamış olur.

Virginia Hughes doğup büyüdüğü ve büyük bir sevgiyle bağlı olduğu çiftliği Yaban Gülü'nü borçlarından kurtarmaya kararlıdır. Amcasının, gerekli parayı kendisine vereceği ümidiyle İngiltere'ye doğru tek başına yola koyulur. Ancak yolun yarısında Devlin O'Neill tarafından kaçırılır. Genç ve güzel Virginia, fidye elde etmek için tehlikeli bir oyuna girişen Devlin'in soğuk ve çıkarcı kalbini de ateşe atmak üzeredir.

"Brenda Joyce destansı karakterleriyle okuyucunun en derin duygularına hitap eden, baştan çıkarıcı öyküler yazıyor ve onu bir okumaya başlayan sürekli daha fazlasını istiyor."
-Romantic Times Book Reviews-

"Brenda Joyce'un romanı ipek gibi akıcı! Güçlü, davetkâr ve duygusal anlatımı çok yoğun!"
-Literary Times-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2011
 • Sayfa Sayısı:
  624
 • ISBN:
  9786054456277
 • Orijinal Adı:
  The Prize
 • Çeviri:
  Özgü Çevik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Çetinkaya 
25 Haz 22:25 · Kitabı okudu · 4 günde · 6/10 puan

Diğer kitapların neden uzun olduğunu bir yere kadar anlayabiliyordum çünkü önemli kişiler de işin içindeydi ancak bu kitabın 600küsür sayfa olma nedenini anlamadım. Zaten 300de bitmişti benim için. Sürekli aynı şeyler oldu.
Brenda'yı çok sevemiyorum belki de.