Asi MacLeods of Skye Trilogy 1

7,6/10  (9 Oy) · 
46 okunma  · 
6 beğeni  · 
764 gösterim
"Dolu dolu, romantik ve mest edici!"
-Teresa Medeiros-

Onu kendine aşık etmek için yalnızca bir yılı vardır... Isabel MacDonald, amansız kavgaya bir son vermek için klanının en azılı düşmanı Rory MacLeod ile nişanlanmayı kabul eder. Ancak nişan onun kaleye ve biraz tahrikle kalbine girişini kolaylaştırmak için bir paravandır. Ne var ki haince planları hayranlık duyduğu her şeye sahip güçlü ve korkusuz bir Highland reisi olan Rory tarafından sınanır. Şimdi Isabel hep hayal ettiği mutluluğu, tam da ihanet etmesi gereken adamda bulmuş ve ihtirasın, intikamdan çok daha tehlikeli olabileceğini görmüştür.

Dostların yakınında olsun ama düşmanların daha da yakında... Rory'nin MacLeod klanının reisi olarak görevi açık ve nettir: Kralın emrine itaat edip MacDonald'ların kızı ile evlenmek şartları ise kendisi belirleyecektir. Rory nişanın yalnızca bir yıl sürmesine karar verip kızı ailesine teslim ettikten sonra başka biriyle evlilik yapmayı planlar. Fakat bu baştan çıkarıcı güzellikteki kadının, onun çelik gibi dirayetine meydan okuyacağını ve sert görünüşünün altında içten içe kaynayan dizginlenmemiş ihtirası ortaya çıkaracağını tahmin edemez.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786054188581
 • Orijinal Adı:
  Highlander Untamed
 • Çeviri:
  Aslıhan H. Bağdatlı
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
17 Tem 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Yeni bir seriye başladım Dünün ilk kitabıydi kafamı rahatlatmak için kendimi kitaba verdim
Asi
Macleod serisi lideri
Kralın emri ile güzeller güzeli kızla bir yıl nişanlı kalması gereken Roy bunu kabullenmekte bayagi zorlanıyor onu bir yıl sonra bırakmak ve ülkesi için yapması gereken neyse onları yapmalıdır ama planlar onu gördüğü an tehlikeye düşer.
kızımız ise dayısınin gizli planlarını gerçeklestirmek için kabul eder ama Lordu gördüğü an aşık olur sonrası da malum şeyler
Monicanin dilini sevdim dalında güzel yazmış bu tarz kitapları seviyorum.