Maskesiz MacLeods of Skye Trilogy 2

7,4/10  (11 Oy) · 
34 okunma  · 
7 beğeni  · 
663 gösterim
Yiğit görüntüsü, korku uyandıran şöhreti ve dillere destan dövüş becerileri Alex MacLeod'un kaya kadar sert bir paralı asker rolüne bürünmesi için biçilmez bir kaftandı. Klanını korumak için bu gizli görevi üstlenen Alex, asıl amacını kimseye belli etmeyeceğine dair yemin etmişti. Ancak bu cesur girişimi, bizzat haydutların elinden kurtardığı güzel bir kadın tarafından tehdit edilir; bu masum meleğin bir anda planlarını tehlikeye atacağı aklının ucundan bile geçmemektedir.

Meg Mackinnon onu koruyacak ve klanını ayakta tutacak güçlü bir eş arayışı içindeydi; ta ki bir gece yarısı delici mavi gözleri ve toy şehvetiyle karşısında onu görüp soluksuz kalacağı ana dek. Alex hiç sadakati olmayan bir paralı asker gibi davranır, ancak hiç de öyle değildir. Meg, ateşe doğru yürüdüğünden habersiz, onun tüm karanlık yönlerini keşfetmeye çalışır ve tehlikenin boyutları giderek artar, özellikle de bir İskoç erkeğinin maskesini indirmeye cesaret edecek bir kadın için.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2011
 • Sayfa Sayısı:
  376
 • ISBN:
  9786054188659
 • Orijinal Adı:
  Highlander Unmasked
 • Çeviri:
  Aslan Bağdatlı
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Fatoş Çetiner 
21 Şub 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Yazar bu konuda yazılabilecek ne kadar klişe varsa hepsini kullanmış. Kolay okunuyor ancak beklentinizi düşük tutarak okursanız zevk alabilirsiniz. Kitapta herhangi bir sürpriz ya da şaşırtmaca yok. Konunun az çok nasıl gideceğini ve nereye bağlanacağını tahmin edebiliyorsunuz. Kitabın yarısını tutku sahnelerinin oluşturduğunu bilmem söylememe gerek var mı? Bu yazarın sevdiğim tek iyi yönü ise hikayeyi tarihi olayların içine yazması ve gerçek olaylarla karakterlere bağlaması. Bu tarz kitap okumayı sevenler kesinlikle bayılarak okuyacaktır.
Beni düşündüren tek bir yer ve cümle oldu; Yanlış zamanda doğru kadın... SF/246

Özlem Ekiz 
01 May 18:50 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Seri olduğunu bilmeme rağmen ucuz fiyata bulduğum için aldığım bir kitaptı.İlk okuduğumda zevk aldım ancak ikinci okuyuşumda baya sıkıldım. Ancak sonlara doğru olaylar başlıyordu keşke o olaylar daha en başta başlasaydı.

PINAR DEĞİRMENCİ 
17 Tem 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kitabın adı niye maskesiz anlamadım tamam bir yerde maske takılıyor ama adı ilginç geldi ;) neyse
Alex Roy^un asil kardeşi
Abisinin yokluğunda katıldığı savaşta toy ve cahil hareketleri ile birliği tehlikeye atar ve iki kuzeninin ölümüne sebep olur.
Tabiki suçlu o değildir ama bunu kabul etmez ve büyük bir plana dahil olup intikamını alacaktır taki güzel kızımızı yağmurun altında yardıma muhtaç gördüğü an herseyin istediği gibi gitmeyeceğini anlar.
Mag absinin yerine ülkesini yönetmesi için bir kocaya ihtiyacı vardır ama kimse istediği gibi değildir taki Macleod klanin Alex ini görene kadar.
Kitap oldukça iyiydi. Kesinlikle çok iyiydi . Alex öyle etkilendiği kıza nasıl Hayır diyebildi ve kendinden uzak tuttu anlamadım. Ama Monica kitaplarında anladım kadari ile kızlar daha çok istediğini bilen ve almak isteyen karekter de erkekler ise asil ve yolunda gitmeye kararlı
Ama aşk herseyi değiştiriyor tabi
İkinci kitapta oldukça yerli yerindeydi bana göre10/8