Gazap Highland Guard Serisi 3

8,1/10  (10 Oy) · 
29 okunma  · 
9 beğeni  · 
933 gösterim
Üstün keşif becerilerinden dolayı kralın gözde ordusuna seçilerek düşman cephesine sızan Arthur Campbell, bir sonraki adımı için emir beklemektedir. Adeta bir gölge gibi hareket ederken, babasını öldüren liderin klanına karşı yüreği intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Ancak düşman cephesinin tam kalbinde karşısına beklenmedik bir engel çıkar. Gizli kapaklı işleri aydınlatmadaki becerisiyle ondan aşağı kalır yanı olmayan, efsanevi güzelliğiyle Anna MacDougall.

Babasının kuvvetlerine yeni katılan bu sert görünüşlü, yakışıklı adamdan etkilenen Anna, onun kendisine karşı kararlı bir tavırla kayıtsız kalışını bir meydan okuma olarak kabul etmeye hazırdır. Savaşın bir an önce bitmesini dileyen Anna, sevebileceği iyi bir adamla sakin bir hayat paylaşma hayalleri kurarken, onu gözleriyle kendine çeken ancak sözleriyle uzaklara iten bu esrarengiz şövalyeye gönlünü kaptırır. Fakat tehlike, yalan dolan ve ufukta görünen savaş, ikisini birbirlerinin tutkularını ve sırlarını öğrenmeye sürükleyince, adeta çelikten bir vücuda sahip bu savaşçı bir seçim yapmak zorunda kalır: Aşk mı? Yoksa intikam mı?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786054629572
 • Orijinal Adı:
  The Ranger
 • Çeviri:
  Gönenç İnal
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Sinem Atılgan 
17 May 2015 · Beğendi · 7/10 puan

güzel ve başarılı bir orta çağ romanı ancak bazı yerlerde insan çok sıkılıyor ve yazarın biraz daha yüzeysel anlatması gerektiği yerler vardı.ama bütün bu basit hatalar dışında okunmaya değer bir kitap.

PINAR DEĞİRMENCİ 
19 Tem 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Seri üç
Of kadın seni okudukça hayran oluyorum. Nasıl bir kurgu işleyiş sonuç harika bir kitaptı enfesti tam anlamı ile
Sir Arthur ve Anna
Konu olarak böyle devam kitaplarına bayılıyorum. Bruce krallığı için çabalar hala devam ediyor Şövalye Arthur gittiği son görevde karşılaştığı kızı görevi için öldürmesi gerekir iken onu kurtarmayi ve korumayı seçer.
Bilmediği ise bu kızın babasının katilinin en küçük kızı olduğudur
Kızımız onu gördüğü an etkilenir fakat onun ilgisiz kalması ona kötü davranmasını bir türlü anlamaz
Onu amansız takip ederken aşkta onla beraber gelir
Bayıldım arturun kendini kızdan korumaya çalıştıkca ona doğru gitmesine kızın ise sürekli onun peşinde olmasına güzeldi beğendim kitap oldukça iyiydi:)
BÖYLE kitapları seviyorum gerçekten10/8

Kitaptan 1 Alıntı

Seher 
26 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

"Masallara inanarak büyüyen çocuklar, eninde sonunda yanlızca hüsrana uğrarlar. "

Gazap, Monica McCarty (Sayfa 308)Gazap, Monica McCarty (Sayfa 308)