Peygamber Cinayetleri

7,3/10  (7 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
548 gösterim
Nüfusa kayıtlı oldukları adları çeşitli peygamberlerin isimleri olan transseksüeller bir biri ardına vahşice öldürülmektedir. Bütün camiayı korku salmıştır. Zarif ve delikanlı kahramanımız kendini de tehlikeye atarak bu cinayetleri çözmeye çalışır ve ölümden kıl payı kurtulur.

ABD'den Tayvan'a onlarca ülkede yayınlanan ve dünya çapında yüzbinlerce hayranı oluşan Hop Çiki Yaya serisi polisiyeye getirdiği seksi ve yeni yaklaşımıyla okura benzersiz bir macera vaat ediyor... Dizi, gökkuşağı renklerindeki sırtlarıyla bir kez daha toplu halde Nar Kitap'ta.

İstanbul'un Miss Marple'ı; tek farkla tvit etekler yerine üstüne yapışan deriler giyiyor.
-Daily Telegraph-

"Şaşırtıcı, eğlenceli; bu cinayet romanlarını sakın kaçırmayın."
-Sunday Times-

"Bu kitaplar kapuçino gibi; üstteki köpük alttaki acı ve yoğun tadın üstünü örtüyor."
-Val McDermid-

İşte Avrupa böyle olmalı: seksi, akıllı ve ortalama Başbakan eşinden daha iyi giysiler içinde. Türkiye sadece buradan ilerleyebilir.
-Stella Duffy-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  254
 • ISBN:
  9786055020040
 • Yayınevi:
  Nar Kitap
 • Kitabın Türü:
Yusuf Var 
22 May 2017 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Polisiye roman sevmeyen biri misiniz? Peki, polisiyeyi komedi tadında almak istemez misiniz? İçinde kahkaha bile attıracak replikler barındıran, zekice kurgulanmış bir hikaye serisinin ilk kitabı. Oldukça beğendim. Serinin tüm kitaplarını okuma kararı veridirdi.
Öncelikle ana karakter travesti bir amatör dedektif;geceleri ise bir kulübün işletmeciliği yapıyor. Çözmeye çalıştığı cinayetler de oldukça ilginçler,en az çözülme yöntemleri kadar. Gerisi sizin keyif almanıza orantılanacaktir. Bir solukta olunacağına eminim.