Rahat Bırakın Beni Gençlik Terapi Hikayeleri - 1 ( Sosyal Fobi )

7,0/10  (7 Oy) · 
24 okunma  · 
10 beğeni  · 
3.804 gösterim
Utangaçlık, sıkılganlık, çekingenlik her gencin az ya da çok karşılaştığı sorunlardan biridir. Kiminde az kiminde çok...

Bu kitap, çevresi ile kolay iletişim kuramayan, rahatsız olan, çekinen ve sıkılan gençlere yönelik özel olarak hazırlandı.

Kitap bir yandan sosyal fobisi olan Emre'nin başından geçen olayları anlatırken, diğer yandan da utangaç ve çekingen yapılı gençlere bilinçlice yaşama ve sorunlarını tanıma fırsatı vermektedir.
(Tanıtım Bülteninden)
talha hatipoğlu 
04 Nis 15:19 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

Utangaçlık, sıkılganlık, çekingenlik her gencin az yada çok karşılaştığı sorunlardan biridir. Kiminde az kiminde çok…Kitap bir yandan sosyal fobisi olan Emre’nin başından geçen olayları anlatırken, diğer yandan da utangaç ve çekingen yapılı gençlere bilinçlice yaşama ve sorunlarını tanıma fırsatı vermektedir.

Kitaptan 1 Alıntı

yıldız turan 
22 Mar 11:48 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Çocuk okulda öğrendiği okuma yazmayı evde ailesine göstermek isterken, yanlışlar yapacak olsun. çocuğun yaptığı yanlışlar çevre tarafından sempati ile karşılanma yerine ( bazen kötü niyetle de olmasa ) gülünerek , hafife alınarak, dalga geçilerek düzeltilmesi yoluna gidiyorsa, çocuğun içine ekilmiş olan sosyal fobi tohumları yavaş yavaş yeşermeye başlar.

Rahat Bırakın Beni, Adem GüneşRahat Bırakın Beni, Adem Güneş