Renkli Düşler Sahnesi Külkedisi Serisi 1

8,5/10  (6 Oy) · 
6 okunma  · 
5 beğeni  · 
348 gösterim
Modern Külkedisi Masalına Hoş Geldiniz…

Hayat sana limon veriyorsa limonata yap derler. Pelin ise limonata yapmak yerine kendi gökkuşağına bir renk daha eklemeyi tercih eder ve külkedisi olarak anıldığı şu hayatı renkli düşlerle dolu bir sahneye çevirir.

Yatılı okulda okuyan liseli bir genç kızken, Kırmızı Başlıklı Cadı dediği üvey kardeşi yüzünden kendisini bir anda, yıllar önce kaçtığı Zümrüt Evleri'nde bulur. Uzakta kalan dostlarının hasreti, sınav telaşı, ilk aşk ve açığa çıkması gereken sırlar derken, tüm bu sıkıntılarla baş edebilmenin en güzel yolunun onlarla oynamak olduğunu keşfeder.

Peki, sen bu eğlence ve dostluk dolu renkli düşler sahnesi'nde bir izleyici olmaya hazır mısın?
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2017
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786059232944
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren 
17 Oca 14:16 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

Gayet güzel bir kitap. İNANILMAZ EĞLENCELİ. Yazarın okuduğum ilk kitabıydı ama biliyorum ki bu son olmayacak. Ben kitabi okurken o sıkı dostluğu 4N1K'ya o çılgınlıkları da Çılgın Bediş'e benzettim. Kitap biraz fazla akıcıydı ilk 300 sayfasını bir günde bitirdim diğer yarısını okuldan dolayı üç güne yaydım maalesef ama okurken okudukça okuyasınız gelirken bitirince boşlukta düşüp devamı okumak isteyip, keşke daha yavaş okusaydım diyorsunuz ikinci kitabı olduğuna seviniyorsunuz, eğer şuan kitap okumaya ara verdiyseniz tekrar kaldığınız yerden başlamak için harika bir kitap şahsen ben bu sıralar klasik okuyacağım diye kendime baskı yapıyordum ama bir türlü olmuyordu bunun yanı sıra kitap okumaktan da uzaklaşmıştım. Kendime 'Pis ergen şuan klasik okumaya değil tekrar kitap okumaya alıştırmalısın.' diyordum.
Yani anlayacağınız eğlenceli birşeyler okumak istiyorsanız tekrar kitap okumaya başlayacaksanız buyrun sizi modern masalımızın son hız oynandığı renkli düşler sahnesine en ön koltuğa alalım.

ÖZÜM ÖZTÜRK 
 15 Oca 22:26 · Kitabı okudu · 6 günde · 6/10 puan

Serini adı külkedisi olduğuna bakmayın bu bir peri masalı Kitabın karakterlerine ,baş karakterimiz Pelin'in enerjisine bayıldım hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmıyor.Ayrıca Uğur ve Pelin'in diyaloglarını gülümseyerek okudum ve bu arada kitaba alacaklara duyrulur ikinci kitapla beraber alın yoksa birinci kitabın sonunda şoktan kilitlenebilirsiniz

Sıla 
30 Oca 00:54 · Kitabı okudu · 7 günde · 10/10 puan

Sonu mükemmel bitti tek kelimeyle açıklarım okuyun sadece diyebileceğim bu kitabı alıp okuyun harikaydi az önce bitirdim sonunu asla tahmin edemezsiniz öyle birşey yani anlatımı zaten harika