Şehit Mektupları Bizden Selam Olsun

8,0/10  (3 Oy) · 
16 okunma  · 
2 beğeni  · 
1.037 gösterim
Şehitlerimiz, gazilerimiz çoktaaan unutuldu. Onları öldürenler, sakat bırakanlar, nice ocağı söndürenler ve onların içimizdeki şakşakçıları şimdi AB nutukarı atıyor. Şehitlerden geriye asker ocağından yazılmış mektuplar, anılar kaldı. Ana baba kuzuları Güneydoğu dağlarında can verirken, katillerin ağababaları şimdi Türkiye'de siyaset yapıyor. Acaba şehitlerin kemikleri, mezarlarında sızlıyor mu? PKK pusularında, dağlardaki çatışmalarda elini kolunu, ayağını bacağını, gözlerini yitiren kahramanlarımızın içi acaba rahat mı? Aynı şeyi bugün yine yaşamaya razıyım, vatan sağolsun diyorlar mı?
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2004
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  975-98-504-0-0
 • Yayınevi:
  Çokav Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

Dz.P Astsb.Çvş. Serhat Gençer
Yalnız size söylemek istediğim bir şey var. Ben Burcu'yu çok seviyordum ve bu sevgimi de mezara götürüyorum. Ben burda öldümse Allah yolunda, vatan namus ve millet yolunda öldüm. Benimle aslında gurur duyun ve gülün. Asla ağlamayın.

Şehit Mektupları, Koray Gürbüz (Sayfa 17 - Şehit olmadan bir gün önce postaya verilmiş.)Şehit Mektupları, Koray Gürbüz (Sayfa 17 - Şehit olmadan bir gün önce postaya verilmiş.)