Seni Sana Bırakmazdım!

6,2/10  (5 Oy) · 
15 okunma  · 
4 beğeni  · 
424 gösterim
Hep tırtıl olarak mı kalacaksın? Ne zaman kanatlanacak ve uçacaksın? İmkânsız mı? “Çok geç!” mi diyorsun? Hayır, sen de bir kelebek olabilirsin! Karar verdin mi? Öyleyse ne duruyorsun! Yenile kendini. İçinden yeni bir insan çıkar. Yeniden başla. Her yeni gün yeni bir dünyanın kapısı, sen niçin yepyeni bir kişilik sergilemeyesin! Bir dene. Olmadıysa bir daha dene! Soruların cevap bekliyor. Ruha batmış dikenlerdir sorular. Canını acıtıyorlar. Çöz onları! Çözmek rahatlamaktır. Düşünmeden yaşamaksa, yaşamamaktır... Her insan özgündür, fakat pek az insan kendisi olmayı göze alabilir. Farklı olmak mı istiyorsun, öyleyse kendin ol!
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2008
 • Sayfa Sayısı:
  200
 • ISBN:
  9789756107560
 • Yayınevi:
  Carpe Diem Kitap
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 4 Alıntı

ⓩâⓡⓘⓕ ⓗⓐⓝıⓜ 
29 Tem 2017 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Küçük sularda boğulmak yakışmaz sana,okyanuslar olsun mezarın. İyisi mi, denizlerde yürümeyi öğren sen.Veyl ıslanırsa ayakların!!

Seni Sana Bırakmazdım!, Ömer SevinçgülSeni Sana Bırakmazdım!, Ömer Sevinçgül
ⓩâⓡⓘⓕ ⓗⓐⓝıⓜ 
29 Tem 2017 · Kitabı okudu · 3/10 puan

Aynalar
Küçüksün, der
Yalan söyler aynalar.
Oysa büyüktür sendeki sen.
Yokla kendini,
Emin olmak istersen.
Gözün dönsün içine,
Bakıver ruh cebine.
Eğer yitirmediysen!

Seni Sana Bırakmazdım!, Ömer Sevinçgül (Giriş sayfasındaki dikkat çekici bir yazı.(kim ne kadar dikkat çeker bilemem;)Carpe diem yayınlarının Ömer Sevinçgül 'e ait güzel bir eseri.)Seni Sana Bırakmazdım!, Ömer Sevinçgül (Giriş sayfasındaki dikkat çekici bir yazı.(kim ne kadar dikkat çeker bilemem;)Carpe diem yayınlarının Ömer Sevinçgül 'e ait güzel bir eseri.)