Son Karım

·
Okunma
·
Beğeni
·
118
Gösterim
Adı:
Son Karım
Baskı tarihi:
1 Kasım 2019
Sayfa sayısı:
208
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786056970191
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Potink Kitap Yayınları
Siradisi bir evlilik, akil sinirlarini zorlayan bir bulmaca ve heyecan dolu bir aksiyon! Yanlis anlasilmalarin, sehvetin, askin ve hosgörünün birlestigi bu kitapta kendinizden an'lar bulacaksiniz. Aslinda hiçbir sey göründügü gibi degildir! Sosyal medyanin insan hayatinda ne denli önemli oldugunu görecek, bir sonraki adiminizi yeniden sorgulayacaksiniz! Farkindaligin önyargilardan kurtulmak oldugunu görecek ve askin kendi içinde olusturdugu, çikmaz sanilan yolun sasirtici ve merak uyandirici gerçeklerle bulustugunu, akici bir dille yazilan bu ask hikâyesinde göreceksiniz.
208 syf.
·8/10 puan
Merhaba arkadaşlar
Yazarımızın ilk kitabıymış ama ben oldukça başarılı buldum kitabını. Kitabın kurgusu ve anlatım dili güzeldi.
Aşk, aile, entrikalar ve sadakat....
Biraz kitabın konusundan bahsedeyim
Serin, adının aksine sevgi dolu, azimli, başarılı ve güzel bir kız. Annesinin intiharından sonra kardeşi Emre ile daha güçlü bir bağ kurmuşlar aralarında. Babası çapkın bir avukat. İlk eşinden sonra bir kaç evlilik daha yapıyor ve son karım dediği Ayşegül ile evleniyor. Serin de Emre de babalarının evliliklerine aşk hayatına saygı göstermeyi öğrenmişler.
Serin, babasının isteği ile Kenan'ın yanında işe başlıyor.
Kenan, yaşı ilerlemiş, zengin, çapkın ve kadınlara güvenmeyen bir adam.
Kenan daha ilk tanışma da Serin'in ne kadar dişli bir kadın olduğunu anlıyor. Ve aralarında ki çekime engel olamıyorlar
Serin'in babası başta karşı çıkıyor bu ilişkiye ama Kenan ve Serin ilişkiyi yürütmekte karalı oluyorlar.
Kenan'a okurken çok kızdım çoook. Hem seviyor hem güvenmiyor eşine ve Serin'e yaptıkları yenilir yutulur şeyler değildi
Kitapta çok merak edilen bir sır var ve bunu öğrenmek için kitabın devamını dört gözle bekliyorum
İyi okumalar diliyorum
Kitapla kalın arkadaşlar
208 syf.
·Beğendi
Bugün sizlere entrikalarla dolu bir kitap yorumuyla geldim vallahi ben seviyorum entrikaları dizi tadında bir okuma sunuyor bize bende değişik bir manyağım kabul ediyorum.

Yazarın kalemini ile tanışma kitabım oldu ve şimdiden kitabın devamı hemen çıksın diye merakla bekliyorum. Kitap öyle bir yerde bitti ki... Yazarımıza buradan sitem ediyorum
Yazarın anlatım dili sade, kurgusu güzel  ve kitabın sayfa sayısı da az olunca bir gece de bitirdim. Bana da bu ara böyle kitaplar lazım zaten

Serini, annesinin ölümü, babasının çapkınlıkları ve durmadan evlenip boşanması daha bir olgun yapmış. Evlilikten de soğutmuş tabi ki. 30 yaşına geldiğinde, babasının isteği ile onun iş yaptığı bir holdingte çalışmaya başlıyor ve karizmatik, çapkın, kendini beğenmiş Kenan ile tanışıyor.

Serin, daha ilk gün Kenan için 10 tane kalbim olsa birini vermem bu adama demişti. Ama büyük söz konuşmamak gerek bu hayatta değil mi?
Hem ne demişler en büyük aşklar nefretle başlar

Serin'in babası yine bir aşka yelken açıyor. Ve evlendiği eşine Son Karım diyor. Ayşegül, bir banka müdürü. Bu kadında bir gariplikler var ama kimse çözemiyor. Başlarda...

Ayşegül'ün planı ne dersiniz?

Kenan'ın sırrı ne peki?

Entrika dolu diye boşuna demiyorum ve ilgililerine tavsiye ediyorum
Kurgusu güzel bir kitaptı ben severek okudum.
Yazarımıza sesleniyorum kitabın devamını hemen yazın merakla bekliyorum
208 syf.
·2 günde·Beğendi·Puan vermedi
Gerçek Hayattan İzlerin Taşındığı Ve Okura İnce Mesajlar Verilen Bir Kitapla Geldim Sizlere..

Entrikalarla Dolu Bir Kitap Ve Kitap İlk Sayfada Sizi Kendinize Çekiyor. Serinin Annesini Zamansız Kaybetmesiyle Başlıyor Yaşam Mücadelesi. Ve Serin Bu Sebeble Daha Çok Büyüyüp,Olgunlaşıyor. Üzerine Babasının Sürekli Evlenip Boşanması Ve Daha Birsürü Arka Arkaya Yaşanan Olayla Gelişiyor.. Başladığınızda Bırakamıyorsunuz Kitabı Diyebilirim

Sizce Serin Başka Neler Yaşadı? Güvendiği Dağlara Kar mı Yağdı? Babasının Bu Hali Ne Olacak? Serinin Hayatı Nasıl İlerleyecek? İşte Hepsi Bu Kitapta

Ve Kitapta Verilen Mesajlara Hayran Kaldım. Eminim Okuyan Herkes Kendine Bir Ders Çıkaracaktır Kitaptan Ayrıca Kitap Öyle Bir Ters Köşe Yaparak Bittiki Sevgili Yazarım @eda.gokceli Lütfen Devamını Çıkarmalısınız Yoksa Çatlayacağım Kaleminiz Güçlü,Okurunuzun Bol Olmasını Temenni Ediyorum @eda.gokceli
208 syf.
·9/10 puan
İşte size tek nefes okuyacağınız okurken duygudan duyguya geçiş yapacağınız hayatın içinden kalın bizden sevgi dolu hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığını kanıtlayan güzel bir hikaye eda hanımın emeğine güzel yüreğine sağlık
208 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Kitabi az once bitirdim, yazarin kullandigi dil inanilmaz bağlayıcı, kadin hikayelerini kadin bakisini oyle guzel islemiski , agladim, guldum, hayaller kurdum ve olaylar cok surukleyici, kitabi ayni gunde bitirdim ve uzuldum kitabin icindeki kisiler ile ayrildim diye ama yazarin devami olan ilk karim kitabini siparis verdim bakalim devami niteliginde olan bana hangi duygulari yasatacak, tavsiye ediyorum ozellikle bayan arkadaslara.
208 syf.
·10/10 puan
Bir solukta okudum... Çok akıcı bir dili var. Şiddetle tavsiye ederim.. Kendinizden çok şey bulacaksınız.. İlk karım kitabını da almıştım zaten.. Şimdi ara vermeden hemen ona başlıyorum
208 syf.
•Son Karım•
|Kitap Yorumu|
Merhaba Kitapseverlerim
Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir !
Sosyal medyanın insan hayatında ne denli önem arzettiğini görecek ,bir sonraki adımınızı yeniden sorgulayacaksınız,okurken nelerle karşılaşacağım ihtimali ile merak duyduğum bir kitap oldu .Yaşarken önem vermediğimiz detaylar hayatımızda büyük olaylara sebep olabiliyor.
Yazarımızın ilk kitabı olmasına rağmen oldukça başarılıydı.
Kaleminin akıcılığı ile oldukça sürükleyici olan son karım değişik entrikaların da olduğu evlilik,aile,aşk,sadakat ilişkilerin tekrar gözden geçirilmesi gereken gerçek hayattan izler taşıyan ve okura öğüt niteliğinde ince mesajlar veriyor .
Serin iyi bir eğitim almış,babası Avukat olan oldukça güzel bir bayandır.Annesinin vefatı üzerine babası yeni bir evlilik yapma kararı alır.Bu evlilik ve Serin’in yeni başlayacağı iş hayatında herkesin yaşamına değişikliklere neden olur.Zengin yakışıklı patronu Kenan ile beklenmeyen olayların Serin’i beklediğinden kimsenin haberi yoktu.
Beklenmeyen bir aşk ,yanlış anlaşılmalar,şehvet dolu bir aşk ve o aşkın verdiği acı dolu tecrübeler ...
Yazarımızın okurken içine çeken kalemini çok sevdim ben.Kitabın devamı gelir mi bilmem ama bence gelmeli .Güzel yüreğinize sağlık.
Kaleminiz daim olsun. @eda.gokceli
#sonkarım #potinkitap #kitapönerisi #edagökçeli#okuyorum#bookstagram #bookphotography #bookstagramturkey #bookstagrammer #okudumbitti #kitaptavsiyesi #bloggerlife #bookblogger #bloggerlove #kitapsever #bikahvebidünyakitap #kitaplariyikivar
208 syf.
·5 günde·8/10 puan
SON KARIM / Kitap Yorumu:

Serin iyi eğitimli babası Avukat olan güzel bir bayandır .Annesini kaybetmiş ve babası yeni bir evlilik yapmak üzeredir .
Bu evlilik ve Serin’in yeni başladığı işte tanıştığı patronu sayesinde bundan sonra hayatı sürpriz bir şekilde değişecektir.
Beklenmedik bir aşk , yanlış anlamalar ve kimseye fazla güvenmemek gerektiğini serin çok acı bir tecrübeyle öğrenecektir.
Serin’in en büyük hatası ne olacak ?
Okuyun ve görün derim ben .
Kitap çok akıcı bir dille yazılmış. Bir günde bitirdim . Elinden bırakmak gelmiyor insanın , acaba diğer sayfada ne olacak derken kitap nasıl bitti anlamadım . Ve ikincisini sabırsızlıkla bekliyeceğim .
Ah Bu Akıllı Telefonlar. Ne Denizin Manzarası Kaldı, Ne Fotoğrafsız Hayatlar. İnsanlar Bu Aletler Yüzünden İyice Yalnızlaştılar. Kimse Evlenmiyor. Sosyal Soykırıma Maruz Kaldık Sanki..
Bazen çocuklar yaşadıkları olumsuz tecrübelerden öyle bir ders alırlardı ki, gelecek hayatlarında neyi yapmamaları gerektiğini zihinlerine kazırlardı. Ben de öyleydim.
Baba Gidince Büyürmüş Çoçuklar. Şimdi Anlıyordum Bunu. Artık Kendimi Yanındayken Çoçuk Hissedebileceğim Kimse Kalmamıştı..

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Son Karım
Baskı tarihi:
1 Kasım 2019
Sayfa sayısı:
208
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786056970191
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Potink Kitap Yayınları
Siradisi bir evlilik, akil sinirlarini zorlayan bir bulmaca ve heyecan dolu bir aksiyon! Yanlis anlasilmalarin, sehvetin, askin ve hosgörünün birlestigi bu kitapta kendinizden an'lar bulacaksiniz. Aslinda hiçbir sey göründügü gibi degildir! Sosyal medyanin insan hayatinda ne denli önemli oldugunu görecek, bir sonraki adiminizi yeniden sorgulayacaksiniz! Farkindaligin önyargilardan kurtulmak oldugunu görecek ve askin kendi içinde olusturdugu, çikmaz sanilan yolun sasirtici ve merak uyandirici gerçeklerle bulustugunu, akici bir dille yazilan bu ask hikâyesinde göreceksiniz.

Kitabı okuyanlar 14 okur

  • Dilber Öztürk
  • zeynep keskincelik
  • Esra
  • @okuyanbirnefess
  • Ayşenur Kura
  • Herdem Davas
  • Eda gökçeli
  • Şeyda Çayır
  • Hestia
  • Persephone

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%40 (4)
9
%10 (1)
8
%40 (4)
7
%0
6
%10 (1)
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0