Giriş Yap
Sibel Köksal
@sibelin_kitaplarii
İnsan Kaynakları
Izmir
6 Mart
262 okur puanı
03 Oca 2021 tarihinde katıldı
Şu anda okuduğu kitap
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
524 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Özge Özdemir - Uyum
Selamm Bugün sizlere çok severek okuduğum fantastik bir kitapla geldim. Sevgili Özge Özdemir’in Uyum kitabıyla. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen kalemi, kurgusu, hayal gücü ve kitabın akıcılığı çok iyiydi. Ben çok sevdim ve devamını da aşırı merak ediyorum. Resmen soluksuz ve heyecanla okudum, her sayfasını ayrı bir merakla çevirdim, acaba simdi ne olacak diye diye kitabı bitirdim. Karakterlerin her biri ayrı harikaydı. Özellikle elementleri bu kadar güzel yazıp karakterlere geçirmesi ayrı güzeldi. Biraz konusundan bahsedeceğim spoi vermek istemiyorum çünkü devamı var. Fantastik sevenlere tavsiye ederim. Konusu Derin, ikizi Bahar ve küçük kardeşleri Toprak. Yaşadıkları hayat hiçte normal ve kolay değildi çünkü her birinin ayrı bir güç özelliği vardır. Babaları Kudret Soylu yıllarca kızlarını herkesten gizlemiş ve güçlerini de yasaklamışken hayat hiç biri için kolay değildi. Özellikle de Derin için çünkü kendisi belayı çeken biri. Bir de Derin’in radarına girdiği komşuları Caner ile başı büyük beladadır. Nereye gitse Caner'i görüyordur. Genç adam özellikle Derine yaklaşmakta hiç çekinmez. Bu ikilinin yaşayacağı daha neler olacak dersiniz? Ailesi ile gittikleri kısa tatil de ise hayatları tamamen tepetaklak olur. Özellikle Derin bu tatil de çok kayıp verir. Hem geçmişin gizlenen sırlarıyla yüzleşir hem de artık gücünü kontrol etmek zorunda kalır. Ve bunları tek başına üstlenmek Derin için ne kadar zor olsa da daha da güçlenerek ayağa kalkmak zorundadır. Çünkü kazanması gereken bir savaş vardır. Ve bu savaşı ya kazanacaklar! Ya da kaybedecekler! Otel'in lideri Ruhan İda ise tamamen güçten oluşan ve sevdiklerine zarar verenlere asla acımayan ve intikamını er ya da geç alan bir adamdır.. Yüzyıllardır ortaya çıkmayan Uyum'u taşıyan biri ve bu kişiyi isteyen bir çok düşman fırsat kollamaktadır. Peki Uyum'u kim taşıyor? Ve Uyum nedir? Lorenler=Hava Sengainler=Ateş Talhamlar=Toprak Linguenler=Su Peki ya bir Veslarx in özellikleri ne? Tünel ve Otel arasında ki savaş! Bir çok kayıp! Bir Liderin düşüşü! Tünel'in gizli Lideri! Açığa çıkan gerçekler! Ve ihanete uğramış bir aşk! Caner kim? Ruhan İda kim? Baya heyecanlı öyle değil mi? O zaman ne yapıyoruz listeye ekliyoruz bu güzelliği
Uyum - Ölüm Kehanetleri
9.9/10 · 20 okunma
"Yeşilin kol gezdiği gözlerine, uzun ve açık kumral rengi kirpikleri eşlik ediyordu. Böyle sımsıcak yeşile yuva olan gözlerin sahibi ne kadar soğuk olabilirdi ki?.."
Esmerim - Lâl, Aslıhan GüngörMüptela Yayınları
Reklam
bir kitabı okumaya başladı · 20s
Esmerim - Lâl
8.9/10 · 59 okunma
"Sen, benim eksik olan parçamdın ve ben, seni bulduğum gün tamamlandım. İşte o küçük yapboz parçaları bunu anlatıyor. Seni ve beni.. Bizi simgeliyor. İyi ki doğdun Armağanım.."
Efsane, Aslıhan GüngörMüptela Yayınları

Okur takip önerileri

Şebnem aydemir
@cikoerSibel Köksal ile benzer
Bona Dea
@nornsSibel Köksal ile benzer
Şule ོ
@BirhirabulSibel Köksal ile benzer
Daha fazla göster
"Sen benim yıllar evvel kaybettiğim vicdanım, merhametim, sabrım ve sevgimsin. Sen hiç gitme, sen hiç bitme Armağan.."
Efsane, Aslıhan GüngörMüptela Yayınları
Reklam
2
122
1.211 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42