Son Yargı

9,6/10  (5 Oy) · 
10 okunma  · 
5 beğeni  · 
668 gösterim
Eğer Danny Cartwright, Beth Wilson’a bir gün önce evlenme teklif etmiş olsaydı, en yakın arkadaşının katili olarak suçlanıp tutuklanmayacaktı. Aleyhinde tanıklık yapanlardan biri ceza avukatı, diğeri ünlü bir aktör, üçüncüsü bir aristokrat, dördüncüsü ise saygın bir şirketin en genç ortağı olunca, Danny’nin hikâyesine kim inanırdı?

Yirmi iki yıla mahkûm olan Danny, o güne dek hiçbir mahkûmun kaçamadığı Belmarsh Hapishanesi’ne kapatılmıştı. Ne var ki Danny’nin aleyhinde tanıklık eden o dört adam, onun intikam almak için canını dişine takacağını, Beth’in ise her ne pahasına olursa olsun adaletin yerine gelmesi için mücadele edeceğini göz ardı etmişlerdi. Ama hayat böyleydi ya av olurdun ya avcı, ya mahkûm olurdun ya da kahraman... Yani eninde sonunda herkes sırasını bekler ve savardı. Önemli olan son ana kadar adalet için savaşmaktı... Son Yargı’da, en ateşli Jeffrey Archer hayranlarını bile şaşırtacak bir son okurları bekliyor!
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2009
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9789752110793
 • Orijinal Adı:
  A Prisoner Of Birth
 • Çeviri:
  Pınar Öcal
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Nuray Durmuş 
25 Nis 22:55 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

ilk okudum bu yazarı. Ülkemizde kurgu dışı ve çocuk kitapları hariç toplamda 21 kitabı yayımlanmış .Aralarında en sevilen Kane ve Abel.İkinci sıradaysa Son Yargı.
Yazar kitaba çok iyi giriş yaptı. İlk sayfadan itibaren sarıp sarmalıyor sizi.
Cinayetle suçlanıp hiçbir suçu yokken mahkum edilip hayatı ve tüm sevdikleri elinden alınan adamın vermiş olduğu mücadeleyi okuyoruz bu kitapta.
İftira, ihanet, acı ve intikam temaları üzerine örülmüş kurgusuyla sizi alıp sürükleyen harika bir kitaptı.
Tesadüfe dayalı kısımlar çok fazla olmasına rağmen yine de okumak keyifliydi

Kitaptan 1 Alıntı