Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Yoksa hiçbir kadın, siyasi bir amaç için kendine kıyafet edinmez, tam aksine, imanını giyindirir.
O zor zamanda senin hakkını, inancını, namusunu, serefini savundular. Coplandilar, dayak yediler, hapislere terk edildiler.. Başında örtüsü var diye hor görülen, dışlanan, dayak yiyen, okulunu okumayıp kapıların önünde bekleyenler... Sonra onların hakkını savunmak için sokaklara dökülen, yürüyen, küfür yiyen, yobaz denen ama senin başındaki örtü için yine de bunlara katlanan benim babam, amcam gibi senin de baban amcan vardı! Ne içindi bunlar? Şimdi gördüklerimiz, "MODA" diye normal bildiklerimiz için mi? SANMIYORUM. Bu insanlar bizim için bedel ödediler. Ve karşılığı ASLA BU OLMAMALİ. UNUTMA! Diyorum işte bütün bunları. Zira böyle halleri unutmak nimet değil NANKÖRLÜKTÜR.
Reklam
Davalar acılar içinde doğar, refah içinde ölür." Aliya İzzetbegoviç.
28 Şubat sürecinde kızlarınızın başlarındaki örtülerin alındığı, küçük yavruları camiye almanın ... suç sayıldığı günleri unutmayınız! ... Ne var ki cuntanın açamadığı başları şimdi İblis "moda rüzgarıyla" açıyor. Müslüman mahalleleri.. örtülü çıplaklarla dolu ..
28 Şubat mağdurlarına ithafen...
~•~ ...yavan ekmek yer, ama ruhunu pazara çıkarmaz; rahatlık uğruna manevi özgürlüklerinden vazgeçmez! ~•~
Ey, zincirli hürriyetin Yarınlara gülümseyen yıldızları Ey, kirlenmiş dünyamızın Gül yüzlü, cennet kokulu kızları!
"İstiyorum bitmesini bu güç yolculuğun, istiyorum huzur sadece."
Sayfa 450 - HelenaKitabı okudu
Reklam
Aldırma söylenen o sözlere Sen dağıt etrafa mis kokunu Umudu, sevgiyi, özlemlerini ve hasretleri youtu.be/YtFz8o0opCo?fea... Eşref ziya Terzi 🎶Ağlama Karanfil ..
"Nasıl olmuşsa bilmiyorum, vurmuşlar bize, biz vurmamışız." Cahit Zarifoğlu #28Şubat
"Göğe savrulan yumruklar, Zalim gitmedikçe inermi hiç "
187 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.