Giriş Yap
İstemiyorum doğrusu ölüm ve yaşamak arasında kalmayı çünkü biliyorum beni ne ölüm ister ne de yaşam bana göz kulak olur.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Yorulduğun vakit Allah de o dinlendirir seni Namaz 🤍❤️
·
Cumanız Mübarek Olsun 🍂🍂 Dualarda buluştuklarımız dualarımızdasınız🤲🏻🤲🏻🌼🌼
Reklam
·
Reklamlar hakkında
339 syf.
Selamun Aleyküm incelemem de şu şekilde başlamak istedim. Cemil Meriç dinine bağlı, onurlu bir kimseymiş. Bu kitaptaki düşüncelerde tam olarak ne kastedilmek istenmiş veya hangi düşünceler aşılanmak istemiş bilmiyorum. Mesela kitaptan çıkardığımız anlam çok güzel , Talat Sait Halman' ın dediği gibi : Siyaset ve kültür hayatı Osmanlı'nın ahlak değerlerine dayanacak batının düşünce ve ideolojilerine yer vermeyecektir. Ayrıca Mehmet Ali Meriç'in derlediği bir yazıda : Kitap , şifreli bir mektup ,bir ders kitabı, bir günce kadar gizemli olduğundan söz edilmiş. Ben sanırım o gizemi tam olarak kavrayamadımm... Çünkü bazı düşünceleri belirtilirken kötü kelimeler geçirmiş. Bu olmalı mıydı bilmiyorum.
Bu Ülke
8.8/10 · 17,4bin okunma
192 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Spoiilll... Morq küçəsində qətl Biryerdə tək yaşayan və kimsə ilə çoxda əlaqəsi olmayan ana-qızın qəfil ölümü.Və bu ölümün çox vəhşiliklə,amansızcasına törədilməsi.Kimdir günahkar?Kim bu iki qadına qıya bildi??? İyi okumalar...❤
Hekayələr
8.0/10 · 296 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
18
177 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.30