Giriş Yap
Otuz Dört
Aynaya baktı, canavarın gerçek kimliğinin gayet farkındaydı ancak yüzleşemediği biriydi.
Sayfa 295 - İndigo Kitap
Reklam
·
Reklamlar hakkında
"Hepimizim içinde bir canavar yatmıyor muydu? Ben kendiminkini çok yakından tanıyordum mesela."
212 syf.
·
4/10 puan
Çizimler çok ucuza kurtarılmış resmen. Aceleyle bir şeyler çiziktirip paintte renklendirilmiş gibi. Yaratıcılıktan olabildiğine uzaklar. Kitap ortalamaydı ama çizimleriyle bir efsane olabilirdi... Ben çizmek isterdim açıkçası. Canavarların çoğu kadınlardan oluşuyor. Ya memesini omzuna atmış çirkin bir cadı ya da sizi baştan çıkarmaya çalışan genç ve güzel canavar kadınlar. Ya da kadın kılığına girmiş kötü ruhlar. Geri kalanı cinsiyetsiz yaratıklar ve ruhlardan ibaret. Araya bir tane de arap adlı bir canavar sıkıştırmışız, yabancıları da sevmeyiz çünkü. Ters ilişkiden doğan çocuk da öldüğünde vampir oluyormuş. Benim favori canavarım Sagay Karısı. Ormanda karşısına çıktığı erkeği gıdıklayarak öldürmeye çalışan çıplak, güzel bir kadın. Dayanamayıp ölürsen seni kocası yapıyor. Bul beni Sagay Karısı.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
72 syf.
·
9 saatte okudu
·
4/10 puan
eksik, karmaşık, yorucu
Anlattığı şey iyi hoş da güzel biçimde aktarılmamış sanki. Benim okuduğum versiyona özel midir bilmem ama çok karışıktı. Ayrıca kitap gerçekten eksik hissettiriyor. Sadece olayı düzce anlamanıza(?) yetecek kadar anlatılmış. Buna rağmen bazı kısımlarda gereksiz detaya girilmiş -çocuklar- . Sonuna hiç girmiyorum. Ne oluyor yahu dediğim bir sondu. Tavsiye etmiyorum, kısa hemen okuyayım düşüncesine benim gibi aldanmayın. Yorucu.
Canavar
6.6/10 · 2.213 okunma
208 syf.
·
25 saatte okudu
·
8/10 puan
Alma ve Yedi Canavar
Genç Timaş’ın yeni çıkan bu romanını kim okumak istemez ki? Kitabı genel olarak beğendim lâkin sonu çok belirsiz bitti. Hani olur ya ne olacak? Nasıl bitecek? diye korkarsınız, sonu geldiğinde iyi bir şeyler olduğunda ‘oh be’ dersiniz o duyguyu yaşatacak bir kitaptı ama sonu belirsiz bitti. Buna rağmen okutan bir kitaptı. İçindeki çizimler müthişti. Özet: Alma derslerinde başarılı bir kızdı. Bir gün odası çok karanlık olur ve yatağının altındaki canavarlarla tanışır. Onlarla tanışması hayatını değiştirir. Derslerinde düşük not almaya, annesi ve arkadaşlarıyla arası bozulmaya başlar… Bundan sonrasını siz okuyun:)
2
12 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.17