Giriş Yap
O kadar çok yaşıyorum ki bunu
ülkemizde İncil yada Hristiyanlık sözcüğü duyulduğunda bir takım önyargı bulutları zihinleri bulandırmaya ve bu nedenle de gerçek anlamda İncili izlemeye çalışan insanlara bile kuşkulu gözlerle bakılmaltadır.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Tanrım benim böyle, yüreğimi koru seni seviyorum
Bütün dünyada Tanrıma hizmet etmek ve O'nu hoşnut etmekten daha çok istediğim hiçbir şey yoktur.Bu,bunu elde etmek için bırakacağınız her şeye değer.
Sevgi,Tanrı'nın yaptığı bir şey değildir.Tanrı'nın olduğu şeydir.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Zaferli bir Hristiyan yaşantısı sürdürmenin anahtarlarından bazıları dayanma,sabır ve sebattır.
77 syf.
·
2 saatte okudu
·
Beğendi
·
9/10 puan
Ben Hristiyanım bu yüzden böyle kitaplar okuyorum inancıma daha hakim olmak adına.Joyce Meyer vaiz,vaazları Türkçe dublajda beğenmiyorum.Ingilizce öğrendiğim zaman açıp ingizlice izleyeceğim çünkü kitaplarını okuduğumda çok teşvik alıyorum.Ufak bir kitap ama hazineler dolu hem kendi yaşantısında ki örnekleri hemde ayetlerle söylediklerini desteklenmesine bayıldım.Hristiyanlığı merak edenlerde okuyabilir esenliğin gerçekten çoğu insan ne olduğunu bilmiyor,bu kitap bir nebze esenlige nasıl sahip oluruz ve sahip olduğumuz esenliği nasıl elimizde tutarız açıklıyor. Ben çok teşvik aldım ve çok şey öğrendim, bazı insan okuyarak, bazı insan izleyerek öğrenir ,ben okuyarak ögrenenlerdenim herhalde Herkes keyifli okumalar dilerim,sevgilerle... esenkalın
Esenlik
8.7/10 · 4 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
102
1.017 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14