1000Kitap Logosu
Earthling
Earthling
Earthling
TAKİP ET
Earthling
@earthling_
Heinrich Heine Universität
1589 okur puanı
01 Ara 2017 tarihinde katıldı.
148
Kitap
21
İnceleme
7,1bin
Alıntı
29
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Earthling
tekrar paylaştı.
hoşgeldin ya pride! 🏳️‍🌈 yaşasın insan hakları! homofobikler, bu ay boyunca evlerinde oturmalı ve ahlaksızlıklarını kamuoyuna sergilememeli :)
4
30
Earthling
bir alıntı ekledi.
Dışarıda, savaş bölgesinde hizmet eden her askere karşılık kendi evinde tehlikede olan on çocuk bulunuyor.. Büyümekte olan çocuklar için bu korku kaynağı, düşman, savaşçılar değil de kendilerine bakan kişiler olduğu için iyilesmeleri oldukça zordur.
1
33
Earthling
bir alıntı ekledi.
Savaş Evde Başlar
Rapor, ABD'de on iki milyon kadının tecavüz kurbanı olduğunu ortaya çıkarmıştır. Meydana gelen tüm tecavüz olaylarının neredeyse yarısından fazlasında, on beş yaşın altındaki kız çocukları mağdur olmaktadır. Pek çok insan için savaş evde başlamaktadır.
25
Earthling
bir alıntı ekledi.
Memeliler birbirlerinin duygularına karşı duyarlıdır ve muhtaç durumda olanlara yardım ederler. İnsanların evlerini, mesela iguanalar ve kaplumbağalarla değil de tüylü etoburlarla doldurmasının nedeni, memelilerin bir sürüngenin asla sunamayacağı bir şey sunmasıdır. Şefkat verirler, şefkat isterler ve biz nasıl onların duygularına tepki veriyorsak onlar da bizim duygularımıza tepki verirler.
16