Ateş ve Buz Buchanan-Renard Serisi 7

6,9/10  (8 Oy) · 
50 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.007 gösterim
Mizah ve gerilim yüklü bu romanda Garwood, okurlarına unutulmaz karakterleriyle adrenalin dolu bir maceraya dahil ediyor...
-Romantic Times-

Julie Garwood romantik kurgu alanında kendini kanıtlamış, güvenilir bir marka haline geldi...
-People-

Chicago'da bulunan yerel bir gazetede çalışmakta olan Sophie Summerfield Rose, büyük bir hikaye peşinde koşan kararlı ve enerjik bir muhabirdir. Patronu, 5K yarışına katılacak olan William Harrington hakkında yazmasını talep eder ve genç kadın bu kaba ve kendini beğenmiş adamla iki saati aşkın bir süre boyunca inanılmaz derecede sıkıcı bir görüşme yapmak durumunda kalır. Ertesi gün yarışta olanlar ise Sophie'nin Alaska'ya doğru bir maceraya sürüklenmesine neden olur.

Bir FBI ajanı olan Jack MacAlister'ın görevi Sophie'yi korumaktır. Sophie ve Jack amansız Alaska topraklarındaki tehlikelere karşın tutku dolu bir yakınlık kurarlar. Aynı zamanda Alfa Projesi'nin saklı tutulan gizemini çözmeye çalışırlarken, ölümcül bir düşmanla karşı karşıya gelirler. Sophie aradığı büyük hikayeyi Alaska'da bulmakla kalmaz, aynı zamanda kendisi de bir hikaye konusu haline gelir.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9789944823845
 • Orijinal Adı:
  Fire And Ice
 • Çeviri:
  Timur Avarkan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Ne aşk romanı idi, ne de polisiye. biraz arada kalmıştı. Julie Garwood aşk romanı yazarı olarak bilinir, ben de bu sebeple aldım; ancak beklentimi karşılamadı. Hani aşk romanları daha çok kadınlar içindir ya, bu sanki içine biraz aksiyon katılarak erkek kitabı olsun diye yazılmıştı.

Müzeyem Adem 
03 Eki 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Buchanan serisinin çoğu kitabını okumuş biri olarak, bunu vasat buldum. Bir yanda zor durumda olan bir kız, diğer yanda ise onu korumakla görevli FBI ajanı, yani serideki hikayelerin klasik başlangıç noktasından ilerlemiş hikaye yine. Her kitabı birbirinin aynı diyemem tabi ama yazarın kendini tekrar ettiği hissine kapılıyorsunuz. İşte bu yüzden ben bu romanı okurken pek keyif alamadım.