Yazgı

7,9/10  (23 Oy) · 
67 okunma  · 
20 beğeni  · 
828 gösterim
New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood'dan sürükleyici bir hikâye, kalbinizi ısıtacak karakterler...

Leydi Madelyne acımasız ağabeyi Baron Louddon'ın zalimce planlarının cezasını çekmektedir. Kurt olarak bilinen Baron Duncan intikam ateşiyle Louddon'ın arazisine adamlarını saldığında genç kızı esiri olarak kaçırır. Fakat bu mağrur güzeli tanıdıkça onu hayatı pahasına koruyacağına dair and içer. Zamanla her ikisi de birbirlerine karşı koyamazlar ancak Madelyne lordu gibi cesur ve bir kurt kadar güçlü bir şekilde onuru için mücadelesini sürdürmeye devam eder.

"Tek kelimeyle büyüleyici."
Romantic Times
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  424
 • ISBN:
  9789944825597
 • Orijinal Adı:
  Honor's Splendour
 • Çeviri:
  Duygu Uğur
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Sinem Atılgan 
02 Eyl 2015 · 10/10 puan

Garwood'un ilk okuduğum ve bitirdikten sonra diğer kitaplarını da okuyacağıma yemin ettiğim kitabıdır. Ortaçağ yazarlarının en iyisi olduğunu düşünüyorum.Eğer ortaçağ romanlarını okuyorsanız kesinlikle bu kitabı denemenizi isterim.

Özge Uzun 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Yazarın ondan fazla kitabını okumuş biri olarak en keyiflilerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Artık daha fazla kitabını okuyabileceğimi sanmıyorum. Ama daha önce Julie Garwood okumamış biriyseniz şaşırtıcı bulacağınızı düşünüyorum. Yazarın dili en başta biraz garip gelebilir. Döneme ayak uydurmak için yaptığını düşünüyorum. zamanla insana doğal gelmeye başlıyor.

Kısaca Madelyne abisi Louddon'la yaşayan bir genç kız.Abisinin düşmanı Baron Duncan onu esir alıyor ve şaşırtıcı yakınlaşmalar başlıyor :) Madelyne ve Duncan aşkın en güzel yüzüydü diyebilirim..

Madelyne'nin cesaretine hayran kaldım.. Yani gerçekten bu kadar korkutulmuş bir kızın tavırları çok etkileyiciydi. Kralın karşısında konuşurken kahkahalarıma engel olamadım. Tabi bir çok yer kahkaha atmama neden oldu ama kral sahnesi süperdi!

Sonlarına doğru ard arda şok yaşadım.Şaşırtıcı yanları çok fazla olan kendine bağlayan bir kitaptı.

Son olarak ; Mitolojik hikayeler de harikaydı :)

fatma eren 
08 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bir kızın hiç düşünmeden kendini tehlikeye atarak yardım ettiği bir adam ve bunun sonucunda şekillenen yazgısı... Bu adamı kurtarmakla iyi mi etti kötü mü etti okuyup görmenizi tavsiye ederim. Benim ortaçağ romanlarıma merakım ve ilgim bu kitapla başladı☺

Kitaptan 1 Alıntı

Nur D. 
14 Oca 19:13 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Bu atı nasıl çağırıyorsun?" diye sordu.
Duncan omzunun üstünden, "At," dedi. "Bu bir at ve ben ona at diyorum."

Yazgı, Julie Garwood (Sayfa 80)Yazgı, Julie Garwood (Sayfa 80)