Düğün Lairds' Fiancées Serisi 2

8,3/10  (34 Oy) · 
126 okunma  · 
31 beğeni  · 
892 gösterim
Çocukken babası tuzağa düşürülerek öldürülen İskoç soylusu Connor MacAlister, içindeki intikam duygusunu hiç kaybetmemiş, babasının katilini bulmak hayatının amacı haline gelmiştir. Connor, babasının öldürülmesinde parmağı olduğunu düşündüğü, zalim McNare'e zarar vermek için, onunla evlenmek üzere yola çıkan İngiliz Baron Haynesworth'un kızı Brenna'yı kaçırır. Brenna sıradan bir İngiliz soylusu değildir. Kişilikli, adalet duygusu güçlü, kendine özgü bir kızdır. İngilizler'in vahşi kabul ettikleri dev gibi bir İskoçyalı olan Connor'la ciddi bir mücadeleye girişir ama sonunda boyun eğmek zorunda kalır.

Kitaplarının pek çoğu New York Times Bestseller listelerine giren Julie Garwood'un bu kitabını da soluk soluğa okuyacaksınız...
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9789944820455
 • Orijinal Adı:
  The Wedding
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
angelsbooks 
26 Tem 18:30 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

Ne okusam diye düşünürken çektim bir kitap. O da serisinin ikinci kitabı çıktı. Serinin ilk kitabındaki karakterler burada da geçiyor ama bu tarz kurguların sonu belli olduğundan bu durum beni rahatsız etmiyor.

Bu tarihi aşkta İskoç ve İngiliz düşmanlığını konu almış yazar. Enteresan bir erkek karakter var. Epey bir süre bende kitaptaki kadın karakter kadar anlayamadım adamı. 'Brenna, yalnız değilsin tatlım' diyesim geldi.

Sevdiğim bir tarihi aşk romanı oldu kısacası.

Özlem Ekiz 
28 Nis 00:23 · Kitabı okudu · 7 günde · 1/10 puan

Sanırım bu romanı sevmeyen tek kişi benim.İlk kitaptan tanıdığımız Jamie baya sulu göz olmuş. Kız tam anlamıyla salak oğlan ondan da salak. Gelin güzeldi ama bu berbat hiç okumayın derim.

Deniz 
13 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Bilmiyorum araya Izmir seyahatim girdigi icin mi ama bu kitabı baya geç bitirdim.Kitap güzeldi fakat gereksiz uzatnalar da vardı.Bazı yerlerde yeter artık dediğim kısımlar oldu.Connor ve Brenna aşkı güzeldi.Keyifli okumalar ...

Ceren Çetinkaya 
13 Haz 14:22 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

İlk kitap harikaydı bundan o keyfi alamadım malesef. Brenna, Jamie kadar güçlü bir karakter değildi ve Connor kesinlikle Alec ile yarışamaz.

Kitaptan 1 Alıntı

"Biraz evvel ne oldu biliyor musun?"
Brenna gülümseyerek bekledi, artık ona istediği kelimeleri söyleyeceğinden emindi. Bunun böyle olacağını bilmeliydi zaten.
"Cehennem buz kesti."

Düğün, Julie Garwood (Sayfa 156)Düğün, Julie Garwood (Sayfa 156)