Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Ateşle Oynayan Kız

8.910 üzerinden
1.423 Puan · 133 İnceleme
679 syf.
Serinin ikinci kitabı Lisbeth'in yurtdışında normal yaşamı ile başlayıp sonra İsveç'te döndüğünde eski günlerinden düşmanlarla karşılaşması ile devam ediyor. Bu düşmanlar tanıdığı ve tanımadığı, bazıları da şaşırtıcı derecede yakın insanlardan oluşuyor. Lisbeth birden...
679 syf.
9/10
·
5 günde okudu
Millenium 2
Kitabın başları akıcıydı, fakat orta kısmı spoiler vermemek için söyleyemediğim bir kaç konuda böyle sürekli aynı şeyi tekrar eder gibi geldiğinden sıkılmama sebep oldu. Orta kısımdan sonra ise yine o ilk kitaptaki gibi akıcı ve sürekleyiciydi, bir sonraki olayı merak etmekten...
679 syf.
9/10
·
Beğendi
Karakterler çok olmasına rağmen olay öyküsü öyle iyi kurgulanmış ki, temponun hiç düşmediği bir hikaye yaratmış yazar. Sadece İsveç dili olduğu için yer ve kişi isimlerinde zorlanabilirsiniz. Muhteşem bir kitap. Şiddetle tavsiye ederim.
679 syf.
·
Puan vermedi
Beğendim ilk kitaptan daha akıcıydı muazzam bir polisiye olduğunu düşünüyorum. Ama üçüncü kitaba uzun aradan sonra başlarım diye düşünüyorum. Çünkü hayatım karakterlerden ibaret oldu. Korkunç bir durumdayım.
23414
135 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.