Avcı Melez Sözleşmeleri (Covenant) Serisi 5

9,2/10  (53 Oy) · 
159 okunma  · 
51 beğeni  · 
1.781 gösterim
Melez Sözleşmeleri'nden unutulmaz bir final!

Ölümlü dünya yavaş yavaş tanrıların yarattığı kaosa teslim olurken, Alexandria Andros, onu kendi yeteneklerinden şüpheye düşüren korkunç mağlubiyetin yaralarını bir an önce sarıp, savaşı sona erdirmek zorunda.

Alex ve sonsuz aşkı Aiden St. Delphi engelleri aşıp, tüm zamanların en tehlikeli tanrısını serbest bırakmak için Yeraltı'na giderken, ezeli düşmanlarına güvenmeliler.

Alex korkunç bir seçimle karşı karşıya: ya her şeyi ve ona güvenen herkesi imha edecek… ya da kendini.

New York Times ve USA Today'in çoksatan listelerinden uzun süre inmeyen Melez Sözleşmeleri; Melez, Safkan, Tanrı ve Apollyon'dan sonra beşinci kitap Avcı ile çarpıcı bir şekilde son buluyor!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786050918502
 • Orijinal Adı:
  Sentinel
 • Çeviri:
  Barış Emre Alkım
 • Yayınevi:
  Dex Yayınevi
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
14 Oca 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Bir serinin daha sonuna geldim
Nasıl desem böyle beklemiyordum bir garip hissediyorum kendimi
Hiç ama hiç beklediğim şeyler olmadı ama tek şeyi biliyordum oda Seth olayıydi. Seth i neden sevdiklerini iyi anladım yaptığı şey gerçekten harikaydı. Ama savaş yaşanılan şeyler nedense bana böyle garip geldi eksik desem haksızlık etmiş olurum sanırım ama garipti tek diyeceğim
Ama seri üçten sonra güzeldi sevdim çok duygusunu sevdim kitapta tek takıldığım nokta birleşme olduğu noktaydi bu muydu yani dedim öyle çok bahsedildi korkutucu gösterildi ama beklediğim gibi değildi ahahah orada çok güldüm tabi kendi yorumum özellikle Titan savaş tanrısı olmasa idi işleri kötüydü neyse sonu iyiydi hemde hayalimdekinden de
Üzücü ama her güzel şey gibi bu seri de bitti yeni kitaplar zamanı