Ay Işığında

6,9/10  (9 Oy) · 
25 okunma  · 
4 beğeni  · 
658 gösterim
Genç sanatçı Dylan OConnerın, yirmi yaşındaki otistik erkek kardeşi Sheple birlikte yaptığı yolculuk, geceyi geçirecekleri bir oda bulmak için durmalarıyla kâbusa dönüşür. Dylan kendisine garip bir madde enjekte eden gizemli bir "doktor"un saldırısına uğrar. Artık bir taşıyıcıdır. Dylana hiç kimse, hatta polis bile yardım edemeyecektir.

Olanlara inanamayan Dylan hayatına kaldığı yerden devam edeceğini zannederken kendisini şiddet, gizem ve keşiflerin hâkim olduğu uzun bir maceranın içinde bulur. Dylan ve Shepin yolunun Jillian Jacksonla kesişmesiyle işler iyice arapsaçına döner.

Heyecanın hız kesmediği, sürükleyici bir roman…

Koontzun alışılmıştan daha kısa olan bu romanı en iyi, en heyecan verici ve insanı derinden etkileyen romanlarından biri. Dolayısıyla hakkında söylenebilecek çok bir şey yok… Bazen Koontzun hikâyeciliğinin de üstüne çıkan bir eser…
-Publishers Weekly


Koontz fanatikleri bu deneyimden çok keyif alacaklar… Bu eser yalnızca Koontzun en iyilerinden biri olmayıp aynı zamanda onu yeni okurlarla da tanıştıracak.
-Library Journal
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2011
 • Sayfa Sayısı:
  406
 • ISBN:
  9789751030672
 • Orijinal Adı:
  By the Light of the Moon
 • Çeviri:
  İçim Kutlu
 • Yayınevi:
  Sayfa6 Yayınları
 • Kitabın Türü:

Dean Koontz ‘Ay Işığında’, koluna madde enjekte edilen Dylan O’Conner’ın kabusa dönen hayatını hikâye ediyor.
Uzun bir yolculuğa çıkan genç sanatçı O’Conner ve yirmi yaşındaki otistik erkek kardeşi Shep, geceyi geçirmek için bir oda tutar. Fakat, gizemli bir adamın burada, O’Connor’ın koluna bilinmeyen bir madde enjekte etmesiyle her şey alt üst olacaktır. Artık bir taşıyıcı olan genç adam kendini, şiddetle yoğrulmuş, kuralsız ve acımasız bir dünyanın içinde bulur. Öyle ki genç adama, polisler dahil hiç kimse yardım edemeyecektir. Kahramanımız, engelli kardeşiyle birlikte, bu cehennemden kurtulmak için mücadele etmektedir.