Gizli Ev

8,1/10  (10 Oy) · 
25 okunma  · 
4 beğeni  · 
934 gösterim
Her şey bir kaza ile başladı. Ölümün soğuk nefesini bütün vücudunda hissetti. Ama o geri döndü. Ve Azraille korkunç bir oyuna başladı. Karanlık köşeler, ıssız tüneller ve inanılmaz bir korku, sonsuz bir tutku...
Ölümle randevusu olanlar çaresiz kendilerini onun kollarına bıraktılar. Sonunda Azrail kendi kanında boğuldu, ait olduğu sonsuz karanlıklarda yerini aldı. Kimbilir belki de her şey yeniden başlıyordu?..
"Nöbet" ile zirveye çıkan, her kitabı ile yerini sağlamlaştıran Dean R. Koontz bu kitapta okuru yine bir gerilim yumağının tam ortasında bırakıyor.
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 1992
 • Sayfa Sayısı:
  318
 • ISBN:
  9789754053272
 • Orijinal Adı:
  Hideaway
 • Çeviri:
  Gönül Suveren
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
06 Tem 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Etkileyici, profesyonel, akıcı, heyecan veren, gerilimle dolu, insanın içini ürperten başarılı bir romandı. Çok önceden okumuş olduğum Gizli Ev, romanı adı gibi çok gizemli bir olay örgüsüne sahip bilim kurgu romanıdır.İnsanın içinde kıpırdama, ürperti meydana getiren, zekice bir üslupla kaleme alınmıştır.
Her şey bir kazayla başladı. Ölümün soğuk nefesini bütün vücudunda hissetti. Ama o geri döndü. Ve Azrail ile korkunç bir oyuna başladı. Karanlık köşeler, ıssız tüneller ve inanılmaz bir korku, sonsuz bir tutku... Ölümle randevusu olanlar çaresiz kendilerini onun kollarına bırakırlar. Sonunda Azrail kendi kanında boğuldu, ait olduğu sonsuz karanlıklarda yerini aldı. Kim bilir belki de her şey yeniden başlıyordu?
Bu kısacık tanıtım bülteni bile dehşet veren olay örgüsünü yeniden hatırlamaya yetti. Size de tavsiye ederim.

waersk 
18 Şub 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

7 yıldız verdim ama bu beğenmediğim anlamına gelmiyor. Bu tarz korku gerilim romanlarına vereceğim maksimum puan budur. Edebi değerlerinden ziyade daha çok yarattıkları korku hissine veriyorum aslında bu puanı

Ayda kanat 
23 Şub 00:54 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · Puan vermedi

Başarılı ! Kitap kendisine öylesine bir tutkuyla çekiyor ki ondan ayrılamıycaksınız. Telepatiyi bu anlamda hiç dusunmemiştim ki su an kafam allak bullak.Keyifli okumalar.

Kitaptan 3 Alıntı

Gerçekten de savaştı bu. Ölüm bir düşmandı. Zeki, güçlü ve amansız bir düşman. Jones için ölüm sadece patalojik bir durum değildi. Bütün yaşayan canlıların kaçınılmaz sonu da olmadığı gibi. Ölüm, ona göre, dünyada dolaşan bir varlıktı. Belki efsanelerde ki gibi kurukafasını kukuletayla gizleyen, pelerinli bir gölge değildi. Ama gerçek bir şeydi. Büyük Ö harfiyle yazılan Ölüm.

Gizli Ev, Dean R. Koontz (Sayfa 53)Gizli Ev, Dean R. Koontz (Sayfa 53)