1000Kitap Logosu
Backstage Pass
Backstage Pass
Backstage Pass

Backstage Pass

Sinners on Tour #1

OKUYACAKLARIMA EKLE
6.6
85 Kişi
277
Okunma
47
Beğeni
4.922
Gösterim
355 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 10 sa. 4 dk.
Adı
Backstage Pass (Sinners on Tour #1)
Basım
İngilizce · Sourcebooks Casablanca · 7 Haziran 2016 · E-kitap · 9781402244445
Orijinal adı
Backstage Pass
Diğer baskılar
Tutkulu Notalar
Backstage Pass
THE SINNERS ARE BACK — Reissue of the first in a sizzling rock-star romance series from USA Today bestselling author Olivia Cunning "Smoking...a backstage pass to paradise." -Cheryl's Book Nook - A tantalizing rock star, with musical writer's block - A tenacious woman, studying human sexuality...it's academic, of course - A feverish romance... Two lovers' wild behavior sparks the hottest metal band on the scene to new heights of glory...and sin... "These guys are so sensual, sexual and yummy... all that plus more...this truly is a love story." -Night Owl Reviews, 5 stars, Reviewer Top Pick! "Intriguing characters and a rock 'n' roll world that feels genuine." -Fresh Fiction "Hot and sexy...Plenty of rock star antics and fun. But what caught me by surprise was the laugh-out-loud humor and intense relationships." -Fiction Vixen "Phenomenal...Cunning has me hooked on The Sinners." -Love Romance Passion
6.6
10 üzerinden
85 Puan · 10 İnceleme
L
Tutkulu Notalar'ı inceledi.
431 syf.
·
1 günde
·
8/10 puan
Aşka inanmayan bir kadının aşkını ROCK’TA bulması
Hiçbir zaman bu tarz bir kitap okuyacağımı ve bu tarz bir kitabın incelemesini yapacağımı düşünmezdim ancak ilk defa ben bu tür bir kitabı sevdim. Tutku,Notalar,Şehvet ve Aşk bunları alın ve bir yerde karıştırın karşınıza bu kitap çıksın. 35 yaşındasınız ve bir konferans için gittiğiniz otelin lobisinde en sevdiğiniz Rock grubunun üyeleri ile karşılaşıyorsunuz.Bu olasılık herkese uzak gelir,Myrna’da öyle düşünüyordu.Myrna“Günahkarlar” ile karşı karşıya geldiğinde tüm hayatının değişeceğini ve hayatının aşkının bir Rock grubunun üyesi olacağını bilmiyordu.Hayal kırıklığı içindeki bu ümitsiz Rock yıldızının ilham perisi olacağını hayal bile etmemiştir bundan eminim. Kitap konu bütünlüğü olsun,akıcılığı olsun,karakter derinliği olsun çok güzeldi.İçinde fazlaca +18 öge vardı ama bunun da belli bir sınırı vardı öyle Grinin Elli Tonu’ndaki gibi aşırı uçuk kaçık ve can sıkıcı değildi. Kitapta sevemediğim tek nokta gerçeklikten aşırı derece uzak oluşuydu.Karakterler sanırsınız Yunan tanrılarının vücut bulmuş halleri aşırı mükemmel ve kusursuzlar sanki tüm dünyanın hakimi onlar ve içlerinden olmayanlar onların köleleriymiş gibiydi bunu hiçbir şekilde sevmedim. Sizde biraz gerçek dünyadan kopmak,aşka gelmek ve kitap okuma isteksizliğinizden kurtulmak istiyorsanız bu kitaba bir şans verebilirsiniz. Müzikle ve aşkla kalın ;) .
Tutkulu Notalar
6.6/10
· 277 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
31
Melin Tas
Tutkulu Notalar'ı inceledi.
431 syf.
·
1/10 puan
Genç yetişkin tarzı kitapları severim , ancak bu kitap biraz gerçek aşkın sınırları dışında geldi bana. Kimse sevdiği bir kadını başka bir insanla paylaşamaz. Değişik bir aşk anlayışınız varsa okuyabilirsiniz diye düşünüyorum. Ancak ben sonunu zorla getirdim. Kitap kahramanları da benim için gerçek insanlar gibidir ve çok nadir de olsa gözümden düştüklerinde onlarla bir daha bağ kuramıyorum. Sadece kitaplara olan saygımdan sonunu getirdim.
Tutkulu Notalar
6.6/10
· 277 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
M.T.Y.H
Tutkulu Notalar'ı inceledi.
431 syf.
·
4/10 puan
Tutkulu Notalar
Kitabı beğenmedim maalesef daha farklı bekliyordum açıkçası... Kitap tamamen cinsellik üzerine kurulmuş.Aşktan bahsediliyor ama ben ask görmedim sevdigi kadını en yakın arkadaşıyla paylaşmak sevgi değildir sapkınlıktır. İşin saçma kısmı sevgilisinin çıplak arkadaşlarının yanına gelmesinden rahatsız oluyor ve Sed'en kıskanıyor ama gel görki öbür yandan en yakın arkadaşıyla sevgilisini paylasıyor ben burda sevgi görmedim kitabı zor bitirdim çünkü yarım bırakmayı sevmiyorum. Seriyi başladığım içinde diğer kitaplarida okuyacağım inşallah onlarda böyle hayal kırıklığına uğramam gerçek sevgi , romatizm görebilirim.
Tutkulu Notalar
6.6/10
· 277 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Triganis
Tutkulu Notalar'ı inceledi.
431 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Yazarın dilinin güzelliği karakterlerin şahaneliği bu kadar acık sacık sex ile dolu olup avama kacmaması mükemmel bir seri :D Sinners grubu benim için gerçek bir grup adamları sevıyorum ciddi ciddi zaten metal muzik dinleyen biri olarak benı tam mest ettı konu :P İlk kitap gitar virtüözü üstad Brian Sinclair ve psikolog Myrna hakkında zaten her kitap bır grup uyesının sevgili bulması ıle ılgılı tum grubun turnelerı maceraları aralara cok tatlı serpiştirilmiş .
Tutkulu Notalar
6.6/10
· 277 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9